Poznejte firmu, jež vám pomůže s elektroinstalací i elektromontáží kdekoli po ČR

Mezi námi se objevuje spousta firem, které potřebují zajistit rychle a především kvalitně elektroinstalace či elektromontáže. S obojím, stejně jako s práškovým lakováním nebo zámečnickými pracemi má bohaté zkušenosti firma Elektros spol. s r.o. Havlíčkův Brod. Působí po celé ČR i v zahraničí, ráda vám přijede pomoct, ať už to bude na Moravě či v Čechách.

Proč právě společnost ELEKTROS?

To, zda je firma kvalitní a u jiných klientů se osvědčila, je možné poznat i podle toho, jak dlouho je na trhu. Nekvalitní firmě by se příliš dlouho nedařilo… Společnost Elektros je na trhu již od roku 1991. To je důkazem, že má bohaté zkušenosti a má poznatky, které jinak, než praxí nelze získat.

Její činnost je zaměřena na výrobu veškerých elektrorozvaděčů, na elektromontážní práce, obrátit se na ni můžete i s požadavky na povrchovou úpravu kovů a hliníku práškovou technologií.

K zákazníkovi zde přistupují individuálně, můžete si tak být jisti, že vám bude vše prováděno na míru a plně dle vašich požadavků a přání. ZDARMA vám bude vpracována cenová nabídka dříve, než začnou jakékoli práce. Spolehnout se můžete na tým profesionálů, kteří dovádí včas a s vysokou kvalitou svou práci.

Zkušená prášková lakovna

Práškové lakování u ELEKTROS znamená použití nejmodernějších technologií pro nanášení barevných práškových plastů. Nejdříve je materiál chemicky předupraven, a pak ručně nebo automaticky nastříkán. Na závěr je použita vypalovací pec. K nabíjení částic dochází buď elektrostatickým nabíjením nebo tribosatickým nabíjením. Vybírat můžete z bohaté nabídky barevných odstínů.

Nejčastěji jsou lakována ocelová schodiště, konstrukce balkonů a zábradlí, ocelové konstrukce, portály, dveře, oplechování, brány, branky a ploty, kovové brány a mříže. Práškové lakování se nejvíce používá u tzv. bílého programu, tedy praček, ledniček, sporáků… ale také u trezorů, výpočetní techniky, bytových doplňků…

Zámečnické práce pro vaše domy i firmy

Můžete poptávat i zámečnické práce. Firma zajistí kompletní zámečnické práce v okolí vašeho domu, vyrobí a namontuje brány a branky, zábradlí, vyrobí i kovové ploty…

Více informací najdete na elektroshb.cz.

Předchozí článekKde najít novou práci?
Další článekKoupelnový textil

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram