Články a videa v sekci Magazín

Fitness ve vašem obýváku

access_time13.květen 2020remove_red_eye10chat_bubble_outline0

Dobře se oblečte, podchlazení není dobrým stimulem ke cvičeníPosilovnu dobře zamykejte před dětmi, ať předejte nepříjemné nehoděJestliže s posilováním začínáte, je důležité se poradit se specializovaným trenérem z důvodu správnosti provedení cviků, a také potřebnosti, tím mám na ..

Starý nábytek na chalupě

access_time18.duben 2020remove_red_eye46chat_bubble_outline0

Snad není chataře nebo chalupáře, který by ve svém objektu neměl nějaký zajímavý "starý" kousek nábytku, který staví před návštěvami na odiv a jeto třeba jeho oblíbený kousek. Není divu, že chceme mít chatu či chalupu co nejútulnější a nejpohodlnější, když tam trávíme v roce spoustu ..

Hubení dřevokazného hmyzu

access_time18.duben 2020remove_red_eye46chat_bubble_outline0

V současnosti se pro hubení dřevokazného hmyzu nejčastěji využívá metod chemického ošetření. Řada přípravků k hubení červotočů je dnes běžně k dostání v drogeriích a mají velmi uspokojivou kvalitu. Za skutečně účinné roztoky s likvidačním i preventivním účinkem jsou považovány ..

Bedlová miminka ze Středohoří

access_time07.duben 2020remove_red_eye43chat_bubble_outline0

Vařit u nás v Čechách umí téměř každý. A tak, když přijedete na chalupu, máte obvykle jasno, co budete vařit. V naší kuchařce njdete recepty, kdybyste potřebovali inspiraci. Dobrou chuť.