Zahrada keyboard_arrow_right Zahradní stroje a nářadí keyboard_arrow_rightUžíečné přístroje na Vaši zahrádku

Obrázek příspěvku: Užíečné přístroje na Vaši zahrádku

Užíečné přístroje na Vaši zahrádku

personaccess_time08.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye43 shlédnutí

Digitální metr

Tento přístroj může být Vaším přesným a užitečným pomocníkem při opravách a úpravách vašeho objektu. Stačí jednoduše přiložit a hned vám digitální metr na displeji ukáže přesnou hodnotu ve stopách, coulech, metrech a centimetrech. Stisknutím tlačítka vám přístroj sečte/odečte vnější délku a určí bod měření a odchylky měření. Délka metru je 7,5m. Přesnost měření 0,1mm. Můžete průběžně do paměti ukládat naměřené hodnoty a můžete rovněž sčítat naměřená data. Do přístroje se vkládají 3 tužkové baterie.

Elektrický hoblík

Je to užitečný přístroj , který by měl patřit ke standardnímu vybavení každého chalupáře a chataře. Slouží výborně a přesně ke srovnání ploch dřeva, srážení a podhoblovávání hran atd. Elektrické hoblíky se nejčastěji používají při montážních pracích, kde není k dispozici velká hoblovka. Umožňuje i polodrážkování - falcování. Elektrické hoblíky jsou osazeny kvalitními výměnnými otočnými noži z tvrdokovu.Při výběru nového hoblíku je nejdůležitější sledovat parametry jako jsou maximální šířka záběru, maximální tříska, falcovací hloubka a výkon motoru.

Paint - Zoom

Každý z nás potřebuje čas od času vymalovat místnosti,nebo natřít lavičku,pergolu či jiné plochy nebo předměty. Největším problémem bývá jaké prostředkyna malování či natírání použít. Štětka může nechávat kocoury, hodně s ní nacákáme, váleček se brzo opotřebuje a jsme od něj v obličeji zacákaní, štětec může pouštět chlupy a takových problémů může být mnoho. Máme ale pro vás novinku, která Vám všechny vyjmenované potíže pomůže eliminovat. Nebudete muset po práci uklízet a výsledek Vaší práce

 

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Více než jen dobrý design

personRedakceremove_red_eye25bookmarkKuchyně

Odsávače par jsou mezi přístroji pro domácnost často podceňovanými výrobky. Technicky jsou zdánlivě jednoduché a v popředí stojí žádaný design. Pohled na zpracování, kvalitu a funkčnost se však vyplatí, rozdíly jsou totiž velké. Odlišit hromadně vyráběné zboží od ..

Cit pro nový vzhled kuchyně

personMarián Krouželremove_red_eye28bookmarkKuchyně

Kuchyně otevřené do prostoru jsou aktuálním trendem a srůstání kuchyňského, jídelního a obytného prostoru se bude v následujících letech dále prosazovat. To je výsledkem studie, kterou Miele připravilo společně s architektonickou kanceláří Graft. Zrušení prostorového ..

Zahradní postřikovače

personRedakceremove_red_eye31bookmarkZahradní stroje a nářadí

Mnoho chalupářů a chatařů má u svého objektu velkou ovocnou zahradu a také si pěstuje vlastní zeleninu. Na jaře proto musí "jít do boje" s různými škůdci na rostlinách, keřích a ovocných stromech. Proto je dobré si práci usnadnit a pořídit si nějaký přístroj s jehož ..

Údržba,očista a uložení nářadí a přístrojů na zimu

personRedakceremove_red_eye38bookmarkZahradní stroje a nářadí

Každý správný chalupář a chatař se o své nářadí a přístroje, často používá při své práci, také řádně stará aby mu vydržely co nejdelší dobu. Proto je důležité se jim věnovat zejména na podzim,kdy většinou již končí řada prací a chalupa a chata se zpravidla ..

Přístroje a nástroje pro práci na chatě nebo chalupě

personRedakceremove_red_eye41bookmarkZahradní stroje a nářadí

Na chalupě nebo chatě, je pořád, co opravovat nebo upravovat a k tomu potřebujeme kvalitní nástroj. A některé jsou doslova nutné pro pohodovou a klidnou práci. Tak si je představíme. Přístroj pro kutily Demel TrioKaždý z nás co potřebujeme na své chalupě nebo chatě občas něco ..

Mějte zahrádku a trávník jako ze žurnálu

personSimona Chvátilováremove_red_eye23languagereceptarprimanapadu.cz

Zahradní technika je pro údržbu venkovního prostoru před domem nezbytným základem. Ať už se staráte o zahrádku s láskou nebo z nutnosti, pečovat o ni zkrátka musíte. Zahradní technika vám pomůže se vypořádat se škůdci a zvelebí váš dvoreček tak, že sousedé zezelenají ..

Nové možnosti využití PC

personSimona Chvátilováremove_red_eye43languagejaktoudelam.cz

Nový trend vybavení domácnosti, tzv. centrum domácí zábav, kdy jsou nahrazeny různé hifi věže, DVD přehrávače, apod nahrazeny jedním počítačem. Základní myšlenkou je ovládat všechny elektronické systémy z jednoho místa, tedy jedním ovladačem volit mezi prohlížením ..

Nářadí, přístroje a nástroje

personSimona Chvátilováremove_red_eye40languagereceptarprimanapadu.cz

Na chatě nebo chalupě se neobějdeme bez pomocníků. V této části jsme vytipovali nářadí, naástroje a přístroje, bez kterých se neobejdete.Elektrický hoblíkJe to užitečný přístroj , který by měl patřit ke standardnímu vybavení každého chalupáře a chataře. Slouží ..

Líté boje v rodinném domku

personRadka Eliáškováremove_red_eye36languagejaktoudelam.cz

Dobrodružství, které v bytě tolik neužijete. A to je BOJ s ostatními živými bytostmi. 1. žížaly – proti těm netřeba bojovat, všichni to víme. Jenomže – mně se prostě hnusí a to už odmalička. Když moje děti radostně sbírají žížaly na cestě a pak je nesou ..

KOUZELNÁ BYLINKOVÁ ZAHRADA

personSimona Chvátilováremove_red_eye38languagesvet-rostlin.cz

Kuchyňské i léčivé bylinky se těší velké popularitě. Babky kořenářky sbírali a předávali vědomosti o účincích léčivých a aromatických rostlin po mnoho století a my se dnes znovu vracíme k jejich moudrostem. Pokud si chcete založit bylinkovou zahrádku, můžete najít ..