Domov a bydlení keyboard_arrow_right Stavba keyboard_arrow_rightTrapézové plechy

Obrázek příspěvku: Trapézové plechy

Trapézové plechy

personaccess_time30.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye16 shlédnutí

Trapézové plechy jsou vyráběny z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku. Dále mohou být opařeny některým typem lakované povrchové úpravy. Široká škála barev a typů povrchových úprav poskytuje společně s barvami na objednávku velký prostor pro nejrůznější architektonická řešení - střechy, fasády, interiéry.  

Některé typy plechu lze dodat s antikondenzační úpravou, případně s perforací pro použití v konstrukcích s požadavkem na akustický útlum.
Trapézové plechy s vysokým profilem jsou základním konstrukčním prvkem pro velkoplošné krytí.

Využití trapézových plechů
Konstrukce střešních plášťů - jako střešní krytina, Konstrukce střešních plášťů - nosný konstrukční prvek, Prvek pro ztracené bednění, Konstrukce obvodových plášťů – interiéry, Konstrukce obvodových plášťů – exteriéry , Strojírenská výroba – kontejnery atd.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Klempířské práce

personRedakceremove_red_eye23bookmarkStavba

Klempířské práce obecně zahrnují přípravu, výrobu a osazování výrobků z plechu na střechách, průčelích budov a svou funkcí chrání konstrukce před povětrnostními vlivy. Klempířské práce – lehké střešní krytiny – z trapézových plechů – z profilovaných ..

Rozštípněte to! - Až 100 polen za hodinu

personRedakceremove_red_eye36bookmarkZahradní stroje a nářadí

Štípač dřeva ocení všichni, kteří vytápějí dům kotlem na dřevo nebo si rádi zatopí v krbu. Už není nutné trávit hodiny se sekerkou v ruce! Štípače Woodster s klínem z kované oceli si poradí i se 100 poleny za hodinu a neunaví se. Navíc pracují tiše a na rozdíl od ..

Zahradní pergola - zastřešení

personRedakceremove_red_eye30bookmarkZahradní stavby a doplňky

Hustý porost popínavých rostlin sice ochrání před kapkami z mírné přeháňky, ale je jasné, že souvislé zastřešení zahradní stavby usnadní její využití při horším počasí. Zatímco v minulosti se pergoly zakrývaly prkny a lepenkou, případně rákosem, posléze ..

Obecné zásady bezpečnosti práce v pozemním stavitelství

personRedakceremove_red_eye29bookmarkStavba

Pozemní stavitelstvíPoznámka: Tento text se opírá o předpis, který v současnosti neplatí! (viz nově: NV 591/2006 Sb.) - Avšak ho stále považuji za velmi dobrý. (v případě rozporu níže uvedeného textu s texty v kapitolách ____, platí texty v již zmíněných kapitolách). ..

Kutilství a dílna

personRadka Eliáškováremove_red_eye31bookmarkDomov a bydlení

Každý domácí kutil i profesionální řemeslník ocení kvalitní nářadí a vybavení. Přece jen se blíží léto, což znamená přípravu zahrady, nemluvě o tom, že člověk nikdy neví, kdy se doma stane nějaká drobná havárie a bude třeba něco opravit, nebo třeba nainstalovat. V ..

Zarovnání záhonu trvalek a dokončení povrchu

personSimona Chvátilováremove_red_eye55languagesvet-rostlin.cz

Záhon máme kompletně vysázen. Nyní jej musíme ohraničit od okolního trávníku, aby prorůstající tráva neznehodnocovala výsadby květin. Ukážeme si různé možnosti obroubení, nejdřív klasické obrývání, jako metodou mizející. Poté prakticky předvedeme různé současné ..