Zahrada keyboard_arrow_right Zahradní stroje a nářadí keyboard_arrow_rightTlaková myčka WAP

Obrázek příspěvku: Tlaková myčka WAP

Tlaková myčka WAP

personaccess_time16.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye38 shlédnutí

Čas od času potřebuje snad každý chatař nebo chalupář zbavit nečistot a nánosů např.stěny objektu, svoji terasu nebo umýt auto apod. Na tyto účely se výborně hodí přístroj, který se tlaková myčka.

Mobilní tlakové myčky jsou dnes prakticky běžnou výbavou mnoha domácností. Jejich obliba spočívá především ve velice efektivním způsobu čištění a mytí /pod silným tlakem/ různorodých ploch v okolí domu, chaty nebo chalupy, a to doslova po celý rok. Tryskajícím paprskem vody snadno a rychle odstraníte čerstvou i lety zažranou špínu ze zámkové dlažby, z chodníků a příjezdových cest ke garážím, z plotů, fasád a třeba i z bazénu. S vhodným příslušenstvím k tlakovým myčkám můžete umýt auto i jeho podvozek, stavební a zahradní nářadí, umyjete i těžko přístupná místa jako jsou např. okapy a různá zákoutí. Kromě času a námahy také výrazně omezíte i spotřebu vody. Ta dnes již není vážně laciná. Tlaková myčka totiž umí oproti mytí pomocí klasické hadice ušetřit až cca 80 % vody. Práce s ní je snadná a jednoduchá. Můžete do ní pomocí přídavného zařízení přidávat šampon nebo odmašťovací přípravek. Proud vody,který z ním pod silným tlakem tryská můžete regulovat. Tlaková myčka je moderním úklidovým přístrojem, který se vyplatí mít a používat. Usnadní a ulehčí nám úklidové práce a výsledek po jejím použití je efektivní. Až ji jednou zkusíte, budete ji chtít mít. Dnes ji v různých modifikacích a výkonovém provedení od různých výrobců zakoupíte v hobby marketech nebo v prodejných s elektronářadím.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Ponorná čerpadla

personRedakceremove_red_eye36bookmarkZahradní stroje a nářadí

Ponorná čerpadla jsou výkonné sací pumpy na vodu ze sudů, studen a cisteren, bazénu apod.. Vyznačují se velice tichým chodem, dlouhodobou životností a spolehlivostí především pro použité kvalitní materiály. Vyrábějí se :- tlaková,- hlubinná, - vřetenová,- kalová ..

Voda nad zlato?

personRedakceremove_red_eye19bookmarkZahrada

Každý správný hospodář se snaží neplýtvat, buďme i doma hospodární a neplaťme víc, než je nutné. Například spotřeba vody se dá omezit, aniž bychom si ubrali na komfortu. Stačí se zamyslet. SprchaPři sprchování je až třikrát menší spotřeba teplé vody než při ..

10 zlatých pravidel domácího managementu

personRadka Eliáškováremove_red_eye53languagejaktoudelam.cz

Je jaksi součástí popisu práce matky, že se cítí přetížená, pracuje pod stresem, řeší deset věcí najednou atd. Nic nového pod sluncem. Už od dob, kdy den má dvacet čtyři hodin, zbývá spousta věcí, které se nedají stíhat. Dle mého názoru neexistuje náročnější ..