Domov a bydlení keyboard_arrow_right Energie keyboard_arrow_rightTeplo za chladných nocí

Obrázek příspěvku: Teplo za chladných nocí

Teplo za chladných nocí

personaccess_time13.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye11 shlédnutí

Dříve jsme se mohli setkat s venkovními plynovými topidly jen v restauracích či hotelích a všichni jsme se podivovali nad tím zázrakem. Tohle už však dávno neplatí! Venkovní topidla si v dnešní době není problém pořídit na vlastní terasy a zahrádky. Pomohou vám zažehnat nepřízeň počasí a prodloužit příjemné večery.

Jak takové topidlo funguje

Stačí zlehka klepnout na tlačítko a hořáky se okamžitě aktivují. Není třeba žádného čekání a vytvoří kolem vás příjemných 20˚C i když je právě chladný podzim.

Ve spodní části topidla je ukryta propan-butanová náplň s výdrží 11-28 hodin provozu, podle nastavení intenzity tepla. Díky provozní regulaci můžete topení přizpůsobit aktuálním klimatickým podmínkám.

Bezpečnost především

Každého z nás jistě napadne, jak je to u plynového topidla s bezpečností. Nemusíte se však ničeho bát! Vše je zajištěno!

Dotkneme-li se rozžhaveného vrchu topidla, přístroj se okamžitě vypne.

Máte-li doma nenechavé děti, určitě vás potěší možnost vyjmutí spínacího knoflíku.

Většina topidel by měla mít pojistku, která v případě převržení topidla vypne přívod plynu, aby nedošlo k požáru.

Správné umístění

Topidla jsou velmi variabilní, můžete je postavit na terasu, zahrádku nebo i doprostřed altánku. Pohyb s nimi je velmi snadný i přes jejich váhu, neboť ke spodní části bývají připevněna klečka. Pokud vlastníte stůl s otvorem pro slunečník, můžete jím teleskopickou tyč topidla protáhnout a teplo bude sálat přímo nad vámi. Pokud jste si zcela jisti tím, kde topidlo chcete mít, můžete si k němu nechat zavést přímý zdroj plynu a nemusíte mít nadále starosti s propan-butanovými náplněmi.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Kachlová kamna – spojení tradice a trendů

personRedakceremove_red_eye24bookmarkSpotřebiče

Rozvoj moderních prvků interiérového vybavení spojených s tradicí předků naplno zasáhl i segment kamen. Co tradičnějšího, než kachlová kamna, si lze vůbec představit. Přesto dnes s úspěchem doplňují ryze současné interiéry. Kromě designu a dotváření prostředí s sebou ..

Topení na chatě a chalupě

personRedakceremove_red_eye41bookmarkZahradní stroje a nářadí

Teploučko na chalupě je základ. K čemu by nám byla vymazlená chata nebo chalupa, kde by byla zima ? V této sekci nejdete několik zajímavých článků, aby Vám na chalupě bylo krásně příjemně.Elektrické bojlery pro ohřev vodyKaždý chalupář nebo chatař si rád zpříjemní ..

Teplovodní krby a vložky

personRedakceremove_red_eye37bookmarkRekonstrukce

Každý chalupář i chatař chce mít ve svém objektu v chladných měsících teplo a při jeho výrobě mít co nejnižší náklady. Nezanedbatelný není také četnost přikládání,regulace tepla a údržba zařízení. Jedno z řešení je pořídit si a instalovat teplovodní krb či ..

Kotle na pevná paliva

personRedakceremove_red_eye35bookmarkRekonstrukce

Každý chalupář i chatař chce mít ve svém objektu v chladných měsících teplo a při jeho výrobě mít co nejnižší náklady. Nezanedbatelný není také četnost přikládání,regulace tepla a údržba zařízení. Jedno z řešení je pořídit si a instalovat kotel na pevná paliva. ..

Roubenky (roubené stavby, roubené domy)

personRedakceremove_red_eye37bookmarkPráce se dřevem

Stavění ze dřeva je staré jako lidstvo samo. Kromě kamene neznáme ve stavebnictví jiný materiál, který by byl tak dlouho používán a se kterým by mělo lidstvo tak bohaté zkušenosti. Pračlověk od počátků své existence začal používat dřevo, kmeny stromů, k stavbě ..

Komíny Schiedel – teplo a pohoda Vašeho domu!

personSimona Chvátilováremove_red_eye31languagereceptarprimanapadu.cz

Co si představíte, když se řekne „teplo domova„? Máte rádi pohodlí Vašeho bydlení? Oceňujete jistotu, že se máte vždy kam vrátit, cítit se bezpečně a nezávisle? Vlastní střecha nad hlavou je přece k nezaplacení, vlastní bydlení je nadevše. Ovšem aby byl Váš dům ..

SADBA RAJČAT A PAPRIK DO SKLENÍKU

personSimona Chvátilováremove_red_eye54languagesvet-rostlin.cz

Nastal dlouho očekávaný čas. Všemocná Matka příroda nám dala jasný signál. Postavení měsíce je dnes ideální, důležité hvězdy v patřičné konjunkci, erupce na Slunci na minimu. Ano přátelé, nastal čas vysadit do našeho vypulírovaného skleníku sazenice rajčat a paprik. ..

S dětmi pod stanem

personRadka Eliáškováremove_red_eye34languagejaktoudelam.cz

Kluci nejsou žádná ořezávátka. U v roce a půl oba spali pod stanem. Napoprvé jsem z výletu mimo civilizaci s miminy měla opravdu strach. Úplně zbytečně, dopadlo to mnohem lépe než jsem čekala.Výlety pod stan (i pod širou oblohu) nepovažuji za úsporné opatření, ale životní ..

Květinové novinky pro byt i venkovní parapet

personSimona Chvátilováremove_red_eye50languagereceptarprimanapadu.cz

Potřebnou dynamiku do interiéru a na okna, rozhraní mezi bytem a venkovní zahradou či ulicí přinesou i nové neokoukané druhy květin. Trh překypuje bohatostí rostlin, osvědčené druhy se objevují ve zcela nových podobách a přidávají se i rostliny naprosto neznámé. Zahradnické ..

Gunera a bambusy

personSimona Chvátilováremove_red_eye32languagereceptarprimanapadu.cz

Dnes vám představíme poněkud exotické rostliny, které lze přesto úspěšně pěstovat v našich zahradách bez náročného stěhování na počátku zimy. Gunera i bambusy jsou výraznou optickou dominantou zahrady. Gunera patři mezi vytrvalé byliny. Najdeme mezi jejími druhy rostliny ..