Zahrada keyboard_arrow_right Trávník keyboard_arrow_rightStudená asfaltová směs na opravy ..

Obrázek příspěvku: Studená asfaltová směs na opravy chodníčků a cestiček

Studená asfaltová směs na opravy chodníčků a cestiček

personaccess_time16.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye38 shlédnutí

Potřebujete opravit příjezdovou cestu k Vaší chalupě či chatě, nebo ke garáži či přístřešku pro auto či jiné opravy komunikace nebo po výkopu kanalizace a podobně.

Máme pro Vás zajímavý výrobek, který by se mohl stát šešením pro Vaše opravy. Canader MIX je tzv studená balená - studená obalová směs k aplikaci za studena Studená asfaltová směs CANADER-mix je směs kvalitního drceného kameniva. Je normálně tuhnoucí asfalt, ředěný petrolejem s modifikovanou přísadou. Přísada dodává směsi vlastnosti umožňující dlouhodobé skladování, její snadnou zpracovatelnost i za nepříznivých povětrnostních podmínek při teplotách až do – 10°C. Směs je dodávaná jako volně ložená, nebo v pytlích o hmotnosti 25 kg jednotlivě, nebo v počtu 40 ks na EUR paletě o váze 1 tuna. CANADER-mix umožňuje úsporné provádění výsprav výtluků a drobných oprav asfaltových povrchů za nepříznivých povětrnostních podmínek, jako za deště, sněhu, náledí a mrazu v teplotách do -10°C. Celoroční uplatnění nachází směs při provádění prací malého rozsahu, zejména pak na větší vzdálenosti – opravy po překopech inženýrských sítí, výškové úpravy silničních armatur, nájezdy, vjezdy, chodníčky a další drobné úpravy. Pro provádění oprav při teplotách + 5°C až + 40°C je vyráběna směs CANADER-mix L (letní směs) z tvrdšího asfaltu, u které dochází k rychlejší stabilizaci směsi v opravovaném místě při vyšších teplotách. Vždy je však třeba počítat s tím, že směs zůstává déle plastická, neboť asfaltové pojivo obsahuje ředidlo, které musí odvětrat a vstřebat se do okolí opravovaného místa. Tím, že ředidlo naruší bezprostřední okolí výtluku, dojde k vodotěsnému spoji v opravovaném místě. Není tak třeba použití žádného spojovacího nátěru, ani následnému zatření pracovní spáry.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Zahradní skalky

personRedakceremove_red_eye55bookmarkOkrasné zahrady

Na zahradě je neustále co dělat. Máme plány, jak bude naše zahrádka vypadat, třeba si i víme rady, třeba ne. V této části portálu si zkusíme říci některé zásady. nejvhodnější je poloha na východní straně zahrady. Rostliny tak budou dostávat především dopolední slunce. ..

Rekonstrukce domů, zateplení panelových domů

personRedakceremove_red_eye21bookmarkRekonstrukce

Mnoho panelových domů má již nevyhovující balkóny a lodžie. Jedná se zejména o problémy s porušenou omítkou, bezpečností nebo dokonce i se statikou. V prvním případě lze provést sanaci vlhkých zdí vhodným hydroizolačním systémem. Dále je možno provézt výměnu zábradlí ..

Klempířské práce

personRedakceremove_red_eye24bookmarkStavba

Klempířské práce obecně zahrnují přípravu, výrobu a osazování výrobků z plechu na střechách, průčelích budov a svou funkcí chrání konstrukce před povětrnostními vlivy. Klempířské práce – lehké střešní krytiny – z trapézových plechů – z profilovaných ..

Gumový chodník z prášku

personRedakceremove_red_eye51bookmarkOkrasné zahrady

Postavili jste si bazén, nebo terasu s pergolou a řešíte jaký povrch bude nejlepší aby šel dobře udržovat ,byl protismykový a hezky probarvený ? Potom Vám můžeme doporučit unikátní novinku na českém spotřebitelském trhu a to systém UNIXIN GRIP pro výrobu bezpečných ploch ..

Vybíráme střešní krytinu

personRedakceremove_red_eye19bookmarkExteriér

Pořízení šikmé střechy bývá sice finančně náročnější, ale věřte, že se vám tato investice vrátí minimálně v podobě delší životnosti. Zároveň se vyhnete problémům, které tíží převážně střechy rovné, jež jsou více vystavené působení slunečního záření, ..

Namíchejte si vlastní směs koření

personRadka Eliáškováremove_red_eye36languagejaktoudelam.cz

Když tak koukám do regálů v Jednotě, mám pocit, že se s různými speciálními směskami koření roztrhl pytel. Je jich zcela určitě více než základních druhů. Když je použiteje dle návodu, jídlo skutečně vesměs chutná opravdu úžasně.Štve mě na nich vlastně jen pár ..

Koriandr setý

personSimona Chvátilováremove_red_eye34languagesvet-rostlin.cz

Koriandr je pěstovaná bylina, která vyžaduje slunné, chráněné vlhčí stanoviště s výživnou půdou.Drogou jsou dvounažky sbírané před úplnou zralostí, zhruba v měsíci srpnu.Droga obsahuje silici s vysokým obsahem linalolu, dále zde nacházíme geraniol, borneol, cymen, ..

Srážení teploty přírodní cestou

personRadka Eliáškováremove_red_eye60languagejaktoudelam.cz

Většinou se toto téma probírá mezi maminkami malých dětí. Protože do jejich drobných tělíček se moc chemie nevejde a člověk má divný pocit – ládovat do mimina všemocné sirupky. Stačí si přečíst vedlejší účinky a kontraindikace. Já vím, oni to uvádět musí a ..

Kdy se šetření nevyplácí

personRadka Eliáškováremove_red_eye64languagejaktoudelam.cz

Minulý týden jsem si koupila krásné, barevné, plastové nazouváky u stánku v podchodu. Stály asi desetinu originálních. Radost z výhodné koupě mi vydržela přesně do chvíle, kdy se mi urval pásek přes patu. Měla jsem je obuté asi potřetí. Jasně, můžu je nosit i bez pásku, ..

Čištění odpadů

personSimona Chvátilováremove_red_eye24languagereceptarprimanapadu.cz

Odpady jsou nezbytnou součástí každého vodovodního systému. Ale opravdová zkáza teprve začíná, až se odpady ucpou!Je to velmi nepříjemné pro každého z nás. Ať už ten zápach nebo následné čistění.Při čištění odpadů byste měli mít na paměti určité důležité ..