Zahrada keyboard_arrow_right Zahradní stroje a nářadí keyboard_arrow_rightRuční zahradní nářadí

Obrázek příspěvku: Ruční zahradní nářadí

Ruční zahradní nářadí

personaccess_time16.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye34 shlédnutí

Žádný chalupář,chatař a již vůbec ne zahrádkář se neobejde bez kvalitního ručního zahradního nářadí ať se již jedná o různé hrábě, vidle, rýče, lopaty, pilky, provzdušňovače trávníků, odstraňovače plevele a další.

Pro ilustraci jsme vám připravili malou obrázkovou kolekci aby jste při svém nákupu na nic nezapomněli. Dnes není problém nakoupit přesně takové nářadí, které zrovna potřebujeme a to si ještě můžeme vybírat různé tvary, velikosti a výrobce.Můžete koupit i celé kolekce nářadí, což je cenově výhodné. Širokou nabídku pro Vás mají markety pro kutily a další specializované obchody. Dnešní nářadí je velmi ergonomické a z lehkých materiálů. Nezapomeňte si po zimně doplnit své zahradnické portfolio a vypravte se po naší inspiraci na nákup. My Vám pouze přejeme ať Vám jde práce od ruky.

Skládací lopata na sníh Jedná se o velice užitečnou pomůcku pro chataře a chalupáře. Je lehká a přesto velice silná. Pohodlně s ní odstraníte sněhovou nadílku z okolí Vašeho domu nebo auta. Její teleskopická rukojeť umožňuje nastavení výšky lopaty od 70 do 85 cm. Samotná lopata nabízí více než dostatečný prostor pro odklizení velkého množství sněhu už při jednom odhození. Lopata je velmi skladná. V případě nouze se Vám vejde pohodlně i do kufru auta. Materiál: kovová rukojeť, plastová lopata. Rozměry: v 70 – 85 x š 35 x h 31 cm.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Údržba,očista a uložení nářadí a přístrojů na zimu

personRedakceremove_red_eye41bookmarkZahradní stroje a nářadí

Každý správný chalupář a chatař se o své nářadí a přístroje, často používá při své práci, také řádně stará aby mu vydržely co nejdelší dobu. Proto je důležité se jim věnovat zejména na podzim,kdy většinou již končí řada prací a chalupa a chata se zpravidla ..

Nářadí, přístroje a nástroje pro práci na zahradě

personRedakceremove_red_eye35bookmarkZahradní stroje a nářadí

Na zahradě, či pozemku, je pořád, co opravovat nebo upravovat a k tomu potřebujeme kvalitní nástroj. A některé jsou doslova nutné pro pohodovou a klidnou práci. Tak si je představíme. Drtiče zahradního odpaduChataři a chalupáři vyprodukují během celého roku mnoho zahradního ..

Kutilství a dílna

personRadka Eliáškováremove_red_eye32bookmarkDomov a bydlení

Každý domácí kutil i profesionální řemeslník ocení kvalitní nářadí a vybavení. Přece jen se blíží léto, což znamená přípravu zahrady, nemluvě o tom, že člověk nikdy neví, kdy se doma stane nějaká drobná havárie a bude třeba něco opravit, nebo třeba nainstalovat. V ..

Zahradní pergola

personRedakceremove_red_eye46bookmarkOkrasné zahrady

Snad každý chatař či chalupář si chce časem vybudovat klidné místo pro odpočinek a na posazení s rodinou nebo přáteli. Dříve nebo později začne uvažovat o stavbě pergoly, která je poměrně snadným projektem a lze ji postavit svépomocí. Zde můžeme umístit stůl a židle, ..

Zahradní domky

personRadka Eliáškováremove_red_eye36bookmarkZahradní stavby a doplňky

Zahrady mohou být nádherné, plné keřů, mohutných stromů a rozkvetlých květin, které ohromují okolí svou krásou. K dokonalosti to ovšem nestačí. V žádné zahrádce by totiž neměl chybět útulný zahradní domek. Když se budete chtít schovat před paprsky spalujícího ..

Na co si dát pozor při výběru AKU nářadí?

personRadka Eliáškováremove_red_eye51languagereceptarprimanapadu.cz

AKU nářadí, tedy nářadí, které je namísto elektrické sítě napájeno bezdrátovým akumulátorem, dnes na trhu již nestojí opodál, ale stává se svébytným segmentem, který zcela oprávněně dokáže konkurovat i běžnému elektronářadí. Spousta lidí si ale při výběru ..

Plastový nábytek

personSimona Chvátilováremove_red_eye47languagereceptarprimanapadu.cz

Plast je bezpochyby fenoménem posledních let. Je všudypřítomný a pronikl už do všech oblastí výroby. Není proto divu, že se nevyhnul ani zahradě a zahradnímu nábytku jako takovému. Plastový zahradní nábytek má mnohé výhody, a proto řady jeho spokojených uživatelů na celém ..

Kovový nábytek

personSimona Chvátilováremove_red_eye34languagereceptarprimanapadu.cz

Každý z nás kdo má zahradu, samozřejmě si přeje mít hezké posezení. K tomuto záměru si pořídíme zahradní nábytek. Současný trh nabízí velký výběr zahradního nábytku a také z různého materiálu. Materiál na zahradní nábytek může být plastový, kovový, ratanový ..

Klasický zahradní gril

personSimona Chvátilováremove_red_eye42languagereceptarprimanapadu.cz

Klasický zahradní gril - Grilování je možno hned několika způsoby. Nejtradičnějším z nich je možnost využití klasického grilu, který funguje na způsobu rožnění na dřevěném uhlí. Grily na dřevěné uhlí jsou v Česku klasikou. Nejčastěji se používají zahradní grily ..

Multifunkční pomocníci

personSimona Chvátilováremove_red_eye43languagereceptarprimanapadu.cz

Multifunkční pomocníci, zahradní traktory rozhodně nemusí být pouze jakousi zvětšenou variací sekačky. Mnozí lidé si je kupují nejenom kvůli sekání své zahrady, ale i pro jejichmultifunkční využití. Opravdu kvalitní zahradní traktory jsou schopny obhospodařovat okolí ..