Domov a bydlení keyboard_arrow_right Domov a bydlení keyboard_arrow_rightPrvní kroky zařizovaní nebo renovace bytu, ..

Obrázek příspěvku: První kroky zařizovaní nebo renovace bytu, rodinného domu

První kroky zařizovaní nebo renovace bytu, rodinného domu

personaccess_time02.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye23 shlédnutí

První kroky každého zařizování interiérů

Základem každého zařizování by měly být dokončené stavební úpravy. Pokud se nejedná o novostavbu, měl by každý majitel budoucího bytu nebo kanceláře reálně pouvažovat zejména o přestavbě, která se týká zateplení. Ve starších stavbách by se měla zejména vyměnit stará okna za výhodná nová plastová okna, která mají nespočet výhod (lépe těsní, zabraňují úniku tepla, snadněji se udržují, mají dlouhou životnost atd.

Druhým krokem by také měla být výměna dveří. I tady vítězí plast. Plastové dveře najdeme v mnoha variantách dekorů, barev, tvarů i druhů (zasouvací plastové dveře, shrnovací plastové dveře, klasické plastové dveře) a stejně jako plastová okna zejména brání úniku tepla.

Třetím krokem může být také vnitřní zateplení. Další kroky už záleží na uživateli, hlavně podle toho jaký výsledný efekt ve svém bytě nebo kanceláří chce mít, a kolik na to má peněz. Můžete vyměnit také topení třeba za moderní podlahové, vymalujte nebo vytapetujte (tapety v posledních letech získávají stále větší oblíbenosti, zejména díky zjednodušení aplikace a kvalitnějším materiálům). Zajímavé je také různé obložení stěn, ať už klasickými obklady nebo různými dekory jako je kámen, dřevo nebo plast.

A na závěr také výměna podlah (dlažby, PVC, plovoucí podlahy, koberce atd.).


folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Zařízení bytu a domu

personRedakceremove_red_eye25bookmarkDomov a bydlení

Jak by měl vypadat váš první byt a co by v něm nemělo chybět?Samozřejmě toto a ještě více záleží na individuálních jedincích a na charakteru jakým bude byt pojat. Trochu jinak bude vypadat byt samotného muže a trochu jinak samostatné ženy. Jsou zde i další věci jestli budou ..

Moderní trendy v zařizování bytů a rodinných domů - 2. část | Moderní interiér

personRedakceremove_red_eye24bookmarkDomov a bydlení

Trend č. 7 - čistota a liniePotrpíte si na dokonalém pořádku a chcete mít svůj byt či kancelář dovedený k dokonalosti? Vsaďte na čisté linie a klasické barvy. Vyberte si nábytek v rovných liniích, stačí jen několik kousků, a jděte do bílé, červené a černé barvy. Stěny ..

Moderní trendy v zařizování bytů a rodinných domů - 1. část | Moderní interiér

personRedakceremove_red_eye25bookmarkDomov a bydlení

Trend č. 1 - plastMateriál 21. století, i tak se říká PVC. A z plastu dnes lze vytvořit opravdu všechno. Od skříní, židlí, stolů, lamp, dekorací, přes plastové dveře a plastová okna až ke stavebnímu materiálu. Výhodou plastu je, že je lehce tvarovatelný, odolný, pevný, dá ..

Rekonstrukce domů, zateplení panelových domů

personRedakceremove_red_eye17bookmarkRekonstrukce

Mnoho panelových domů má již nevyhovující balkóny a lodžie. Jedná se zejména o problémy s porušenou omítkou, bezpečností nebo dokonce i se statikou. V prvním případě lze provést sanaci vlhkých zdí vhodným hydroizolačním systémem. Dále je možno provézt výměnu zábradlí ..

Roubenky (roubené stavby, roubené domy)

personRedakceremove_red_eye37bookmarkPráce se dřevem

Stavění ze dřeva je staré jako lidstvo samo. Kromě kamene neznáme ve stavebnictví jiný materiál, který by byl tak dlouho používán a se kterým by mělo lidstvo tak bohaté zkušenosti. Pračlověk od počátků své existence začal používat dřevo, kmeny stromů, k stavbě ..

Kvalitně bydlet můžete i v panelovém bytě, stačí ho zrekonstruovat.

personSimona Chvátilováremove_red_eye28languagereceptarprimanapadu.cz

V panelových domech žije i dnes velká část obyvatel České republiky. Přestože se jedná o domy stavěné za minulého režimu a tudíž s nízkými požadavky na úroveň bydlení, dá se v těchto bytech poměrně kvalitně bydlet. Řešením je rekonstrukce panelového bytu tak, aby ..

Tapety

personRadka Eliáškováremove_red_eye41languagereceptarprimanapadu.cz

Svět je kulatý a není to vidět jen na glóbusu. Komu je už dávno víc než dvacet, může si dovolit tvrdit vždy, kdykoliv se podívá na módu, stravování, výchovu dětí nebo péči o novorozeňata a další lidské činnosti, že „to už tady jednou bylo „. Stejně tak to platí o ..

Jak snížit výdaje za jídlo: Jídelníček

personRadka Eliáškováremove_red_eye52languagejaktoudelam.cz

V tomto seriálu hledám, jak ušetřit na jídle 20 až 30% měsíčně bez toho, abych měnila skladbu svého jídleníčku (nebo až na posledním místě). Pomocí tipů a triků se snažím vyhnout situaci, kdy před výplatou jíme chleba s nejlevnějším margarínem a vracíme zálohované ..

Zahradní domky a altány

personRadka Eliáškováremove_red_eye35languagereceptarprimanapadu.cz

Otázky, kam uskladnit sekačku na trávu, kam uložit během zimních měsíců zahradní nábytek nebo kam schovat před lidským okem některé zahradní potřeby, které by neměly být za žádných okolností na očích, jsou naštěstí zažehnány. V současné době jsou prodávány takové ..

Světlem proti depresi

personSimona Chvátilováremove_red_eye31languagereceptarprimanapadu.cz

Osvětlení interiéru je dnes vnímáno jako součást bytového designu. Má ale především účel praktický, proto je při jeho pořizování důležité dbát několika zásad. Změní vzhled místnostiPomocí vhodně zvoleného osvětlení můžeme efektivně proměnit vzhled místnosti. ..