Domov a bydlení keyboard_arrow_right Spotřebiče keyboard_arrow_rightPrůtokové elektrické ohřívače vody

Obrázek příspěvku: Průtokové elektrické ohřívače vody

Průtokové elektrické ohřívače vody

personaccess_time18.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye34 shlédnutí

Je příjemné na chalupě používat při mytí, sprchování, mytí nádobí i osobní hygieně teplou vodu. Dnes je to velice jednoduché a tento komfort můžeme mít na každé chatě či chalupě. Stačí si vybrat a jednoduše instalovat průtokový ohřívač. Ohřeje Vám vodu ve chvíli, kdy bude skutečně používána, tzn. při odběru. Proto na rozdíl od zásobníkových ohřívačů nespotřebuje průtokový ohřívač žádnou energii v pohotovostním režimu. Ve srovnání s centrálním systémem ohřevu není ohřívač vzdálen od místa odběru.

Ohřívač se instaluje přímo tam, kde bude teplá voda používána, proto se nevyskytují energetické ztráty, které jsou způsobeny nadměrnou délkou přívodního potrubí. Místo aby se voda předehřála na 65°C a více, díky čemuž se spotřebuje značné množství energie a pak se smísila se studenou vodou, zahřeje elektrický průtokový ohřívač vodu přesně na vámi nastavenou teplotu. Tím se šetří el. energii. Jak dlouho vám trvá než si po ránu nastavíte ve sprše vodu na příjemnou teplotu? 30 sekund – 1 minutu? Po tuto dobu vám voda, která nemá odpovídající teplotu, odtéká do výlevky. Ročně takto odteče více jak jeden kubický metr vody. Elektrický průtokový ohřívač vám okamžitě poskytne vodu o velmi příjemné teplotě.

Průtokový ohřívač šetří vodu. Neplýtvejte tedy vodou při regulaci její teploty, když ji můžete ihned optimálně využít. Hodí se všude ať se jedná o koupelnu, kuchyňský dřez, sprchu či umyvadlo, průtokový ohřívač může být kdekoliv rychle, vhodně a bez velkého úsilí nainstalován. Díky svým malým rozměrům se lehce přizpůsobí. Obrovské zásobníky na vodu již patří minulosti. Průtokový ohřívač zaručuje vysoký komfort a poskytuje ihned teplou vodu o teplotě, která vám vyhovuje, a to bez nepříjemných teplotních výkyvů. Okouzlí vás atraktivní design a ovládací prvky např. paměť teploty, funkce ochrany vysokého napětí nebo ukazatel teploty. Díky průtokovému ohřívači nebudete závislí na centrálním regulovaném ohřevu.

V létě můžete vytápění vypnout, ale přesto můžete mít teplou vodu vždy k dispozici.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Voda do betonu

personRedakceremove_red_eye27bookmarkStavba

Voda ačkoliv není stavební látkou, hraje nezastupitelnou roli v průběhu hydratace cementu a jeho krystalizace. Vznikají tak pevné vazby mezi jednotlivými zrny kameniva. Do betonové směsi, při míchání přidáváme více vody, než je stanoveno předpisem z důvodu lepšího ..

Koroze betonů

personRedakceremove_red_eye23bookmarkStavba

Koroze, neboli degradace betonové konstrukce je způsobována především díky častému výskytu agresivních podzemních vod, přičemž minimálně polovinu z nich, myslíme na našem území, je dle našich současných platných norem považována za agresivní vůči betonu. Činitelé ..

Levné sporáky

personRedakceremove_red_eye30bookmarkSpotřebiče

Levné sporáky tvoří nejdůležitější výbavu kuchyně, a proto byste měli při nakupování levného sporáku vědět, jaké druhy sporáků existují. Moderní elektrické, plynové, kombinované kuchyňské sporáky nebo sklokeramické sporáky vám ulehčí práci a pomohou s přípravou ..

Využití dešťové vody na zahradě

personRedakceremove_red_eye43bookmarkZahrada

Voda je dnes drahá a každý chalupář přemýšlí, jak ušetřit za vodu, kterou nutně při provozu objektu spotřebuje. Řešení není složité ale stejně je potřeba provést vstupní investici a rozhodnout se účelně jakým způsobem. Prostě za vodu z vodovodu se platí, zatímco ..

Voda nad zlato?

personRedakceremove_red_eye18bookmarkZahrada

Každý správný hospodář se snaží neplýtvat, buďme i doma hospodární a neplaťme víc, než je nutné. Například spotřeba vody se dá omezit, aniž bychom si ubrali na komfortu. Stačí se zamyslet. SprchaPři sprchování je až třikrát menší spotřeba teplé vody než při ..

Rotační elektrické sekačky a další

personSimona Chvátilováremove_red_eye37languagereceptarprimanapadu.cz

Rotační elektrické sekačky Rotační elektrické sekačky na trávu využívající moderní technologie pro kvalitní úpravu Vašeho trávníku. Dosah sekání je omezen délkou prodlužovací šňůry. Benzinové sekačky Benzinové sekačky na trávu pro Vaši zahradu s neomezeným dosahem. ..

Klasický zahradní gril

personSimona Chvátilováremove_red_eye42languagereceptarprimanapadu.cz

Klasický zahradní gril - Grilování je možno hned několika způsoby. Nejtradičnějším z nich je možnost využití klasického grilu, který funguje na způsobu rožnění na dřevěném uhlí. Grily na dřevěné uhlí jsou v Česku klasikou. Nejčastěji se používají zahradní grily ..

Elektronářadí pro truhláře

personSimona Chvátilováremove_red_eye43languagereceptarprimanapadu.cz

Se speciálním elektrickým nářadím se můžeme setkat nejen ve speciálních dílnách truhlářů, ale například i při stavbě domu. Elektrické listové pilyElektrické listové nebo též přímočaré pily jsou určeny pro přesné přímé a tvarové řezy v masivním dřevu, ..

Provzdušňovače trávníku

personSimona Chvátilováremove_red_eye46languagesvet-rostlin.cz

Provzdušňovače trávníku nabízí kvalitní řešení pro účinný a jemný postup proti mechu a plstnatění trávníku . Cílem této péče o trávníky je, aby se vzduch, voda a živiny mohly opět nerušeně dostávat ke kořenům trávy. Pravidelné používání provzdušňovače ..

Jak ochránit byt před dítětem, jak ochránit dítě před zraněním

personRadka Eliáškováremove_red_eye40languagejaktoudelam.cz

Mám dojem, že matka příroda úplně nedomyslela následky. Děti začnou chodit přibližně v jednom roce. Jejich pohyblivost je v naprostém nesouladu k rozumovým schopnostem. Popravdě divím se, že lidstvo ještě nevyhynulo. Děti jsou v zápalu objevování schopné zničit nejen ..