Domov a bydlení keyboard_arrow_right Domov a bydlení keyboard_arrow_rightProč si pořídit vestavěnou skříň

Obrázek příspěvku:  Proč si pořídit vestavěnou skříň

Proč si pořídit vestavěnou skříň

personaccess_time23.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye33 shlédnutí

Zajímavá otázka. S příchodem vestavěných skříní se Vám rázem otevírají nové možnosti využití obytného prostoru. Modernizace interiérů a malé prostory přímo vybízejí k využití vestavěných skříní. Pro klasickou skříň musíte hledat v bytě vhodné umístění a musíte interiér klasické skříni přizpůsobit. Vestavěná skříň navíc nemusí plnit jen funkci úložného prostoru, ale může se stát nedílnou osobitou součástí Vašeho interiéru.

Výhody vestavěných skříní

Vestavěná skříň s sebou přináší zásadní výhody. Vestavěnou skříní dokážete využít každý kout Vašeho bytu. Zkosené stropy, zaoblené rohy ani jiná potenciálně „mrtvá místa“ nejsou pro vestavěnou skříň na míru problém. Při projektování nových domů se s využitím vestavěných skříní často počítá. Vestavěná skříň tak musí být nejen praktická, ale i dokonale zapadající do designu Vašeho nového interiéru.

Vestavěnou skříň skvěle využijete v ložnici nebo obývacím pokoji, stejně jako v předsíni či kanceláři. Skládá se obvykle ze svislých posuvných nebo otevíracích dveří a z policového systému vyhotoveného na míru. Vestavěná skříň hojně využívá kombinace polic, zásuvek, věšáků a šatních tyčí. S vestavěnou skříní získáte až o 50% více úložného prostoru oproti klasické skříni, diky tomu, že je vyrobena přesně na míru.

Výhody klasického nábytku

Pravdou je, že i klasický sektorový nábytek má svá kouzla a výhody. Můžete jej různě přemísťovat, měnit uspořádání a pokaždé získáte nový interiér.

Chcete co nejlépe využít prostory ve Vašem bytě?  Domluvte si schůzku s odborným poradcem.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Moderní trendy v zařizování bytů a rodinných domů - 2. část | Moderní interiér

personRedakceremove_red_eye24bookmarkDomov a bydlení

Trend č. 7 - čistota a liniePotrpíte si na dokonalém pořádku a chcete mít svůj byt či kancelář dovedený k dokonalosti? Vsaďte na čisté linie a klasické barvy. Vyberte si nábytek v rovných liniích, stačí jen několik kousků, a jděte do bílé, červené a černé barvy. Stěny ..

Starý nábytek na chalupě

personRedakceremove_red_eye46bookmarkMagazín

Snad není chataře nebo chalupáře, který by ve svém objektu neměl nějaký zajímavý "starý" kousek nábytku, který staví před návštěvami na odiv a jeto třeba jeho oblíbený kousek. Není divu, že chceme mít chatu či chalupu co nejútulnější a nejpohodlnější, když tam ..

Zařízení bytu a domu

personRedakceremove_red_eye25bookmarkDomov a bydlení

Jak by měl vypadat váš první byt a co by v něm nemělo chybět?Samozřejmě toto a ještě více záleží na individuálních jedincích a na charakteru jakým bude byt pojat. Trochu jinak bude vypadat byt samotného muže a trochu jinak samostatné ženy. Jsou zde i další věci jestli budou ..

Instalace (Montáž) digestoře a odsavače par

personRedakceremove_red_eye28bookmarkSpotřebiče

Instalace odsávače/digestoře je složitý technický proces, který vyžaduje odborné znalosti a dovednosti. Odborník na instalaci digestoří by měl určit správný model digestoře, který bude vhodný na dané místo a spousty dalších kritérií. První důležitý faktor, který má ..

Dřevěná koryta

personRedakceremove_red_eye65bookmarkOkrasné zahrady

Každý z nás co vlastníme nějakou nemovitost by se rád pochlubil něčím zajímavým a neobvyklým. Stále něco sháníme co by naši nemovitost nebo její bezprostřední okolí zkrášlilo. Zkuste si pořídit na svoji zahradu např. dřevěnou dřevěná koryta na květiny. Jedná se o ..

DŘEZ – CENTRUM KUCHYŇSKÉHO DĚNÍ

personSimona Chvátilováremove_red_eye32languagereceptarprimanapadu.cz

Statistika dokazuje, že šedesát procent kuchyňských prací se odehrává u dřezu, a to i přesto, že většina kuchyní je dnes vybavena myčkou nádobí. Dřez totiž využíváme k mnoha dalším činnostem, například při očišťování zeleniny, masa, při slívání vroucí vody, ..

Vysavače listí a Fukar

personSimona Chvátilováremove_red_eye32languagereceptarprimanapadu.cz

Zahradní vysavače umožňují výkonné vysávání a foukání listí. Nejen na Vaší zahrádce. Dobrou ovladatelnost zahradního vysavače od firmy Black and Decker zaručují nastavitelné otáčky a spínač druhé rychlosti. Zahradní vysavače obsahují vestavěnou škrabku, která ..

Ložnice

personSimona Chvátilováremove_red_eye36languagereceptarprimanapadu.cz

Soukromí, relaxaci a ještě další slasti najdeme za dveřmi, kde se skrývá soukromá zóna. V ložnici by neměl chybět toaletní stolek a úložné prostory na oblečení, případně další drobnosti, jako například poličky v hlavě postele, což je docela praktické - poskytují ..

Ratanové sestavy nábytku

personSimona Chvátilováremove_red_eye38languagereceptarprimanapadu.cz

Chcete zahradní nábytek ze zajímavého materiálu, se kterým se dá velmi snadno manipulovat, ale vypadá přitom velmi elegantně? Potom si pořiďte nábytek do zahrady z umělého ratanu, jenž se v posledních letech stal velmi vyhledávaným u všech generací. Mladí u něho ocení kromě ..

Mount Everest z hraček a jak ho zdolat

personRadka Eliáškováremove_red_eye50languagejaktoudelam.cz

Pokojíčky plné k prasknutí nejnovějších a nejbarevnějších hraček asi vždycky budou snem každého dítěte. Méně už rodičů. Dodnes jsem nenašla odvahu podruhé synům nabídnout na hraní knížku se skládankami puzzle. Ona ďábelská kniha má deset stran a na každé je puzzle ..