Zahrada keyboard_arrow_right Zahradní stroje a nářadí keyboard_arrow_rightPřístroje a nástroje pro práci na chatě ..

Obrázek příspěvku: Přístroje a nástroje pro práci na chatě nebo chalupě

Přístroje a nástroje pro práci na chatě nebo chalupě

personaccess_time16.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye40 shlédnutí

Na chalupě nebo chatě, je pořád, co opravovat nebo upravovat a k tomu potřebujeme kvalitní nástroj. A některé jsou doslova nutné pro pohodovou a klidnou práci. Tak si je představíme.

Přístroj pro kutily Demel Trio
Každý z nás co potřebujeme na své chalupě nebo chatě občas něco vyrobit,vyřezat apod. se díváme ,který přístroj by se nám pro naši činnost nejlépe hodil a vyhovoval nám. Máme pro Vás jeden tip – Demel Trio.

Co vše umí:
- Řeže, brousí a frézuje: jediné nářadí, několik použití.
- Plynulý rozběh: hladký rozběh přístroje bez trhání...

Digitální metr
Tento přístroj může být Vaším přesným a užitečným pomocníkem při opravách a úpravách vašeho objektu. Stačí jednoduše přiložit a hned vám digitální metr na displeji ukáže přesnou hodnotu ve stopách, coulech, metrech a centimetrech. Stisknutím tlačítka vám přístroj sečte/odečte vnější délku a určí bod měření a odchylky měření. Délka metru je 7,5m. Přesnost měření 0,1mm. Můžete průběžně do paměti ukládat naměřené hodnoty a můžete rovněž sčítat naměřená data. Do přístroje se vkládají 3 tužkové baterie.

Elektrický hoblík
Je to užitečný přístroj , který by měl patřit ke standardnímu vybavení každého chalupáře a chataře. Slouží výborně a přesně ke srovnání ploch dřeva, srážení a podhoblovávání hran atd. Elektrické hoblíky se nejčastěji používají při montážních pracích, kde není k dispozici velká hoblovka. Umožňuje i polodrážkování - falcování. Elektrické hoblíky jsou osazeny kvalitními výměnnými otočnými noži z tvrdokovu. Při výběru nového hoblíku je nejdůležitější sledovat parametry jako jsou maximální šířka záběru, maximální tříska, falcovací hloubka a výkon motoru.

Paint - Zoom
Každý z nás potřebuje čas od času vymalovat místnosti,nebo natřít lavičku,pergolu či jiné plochy nebo předměty. Největším problémem bývá jaké prostředkyna malování či natírání použít. Štětka může nechávat kocoury, hodně s ní nacákáme, váleček se brzo opotřebuje a jsme od něj v obličeji zacákaní, štětec může pouštět chlupy a takových problémů může být mnoho. Máme ale pro vás novinku, která Vám všechny vyjmenované potíže pomůž

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Hasící přístroje na chalupě

personMarián Krouželremove_red_eye41bookmarkZahradní stroje a nářadí

V této části portálu Vám předkládáme zajímavé přístroje a nástroje, které se můžou hodit. Ukaážeme si také i další chytré věcičky, které by Vám neměly chybět v minidílničce na chalupě.Hasící přístroje na chalupě Na co velká většina chalupářů a chatařů pro ..

Vlhkost a plísně na chatě, či chalupě

personRedakceremove_red_eye37bookmarkRekonstrukce

Život v rodinném domě, chalupě či chatě v přírodě má své kouzlo. Také ale i rizika a omezení daná okolními vlivy. Technickým stářím budovy, vzdáleností obchodů a dopravního spojení, až po fyzikální vlivy. Mezi ně patří bohužel především vlhkost v našich v ..

Více než jen dobrý design

personRedakceremove_red_eye25bookmarkKuchyně

Odsávače par jsou mezi přístroji pro domácnost často podceňovanými výrobky. Technicky jsou zdánlivě jednoduché a v popředí stojí žádaný design. Pohled na zpracování, kvalitu a funkčnost se však vyplatí, rozdíly jsou totiž velké. Odlišit hromadně vyráběné zboží od ..

Cit pro nový vzhled kuchyně

personMarián Krouželremove_red_eye28bookmarkKuchyně

Kuchyně otevřené do prostoru jsou aktuálním trendem a srůstání kuchyňského, jídelního a obytného prostoru se bude v následujících letech dále prosazovat. To je výsledkem studie, kterou Miele připravilo společně s architektonickou kanceláří Graft. Zrušení prostorového ..

Topení na chatě a chalupě

personRedakceremove_red_eye41bookmarkZahradní stroje a nářadí

Teploučko na chalupě je základ. K čemu by nám byla vymazlená chata nebo chalupa, kde by byla zima ? V této sekci nejdete několik zajímavých článků, aby Vám na chalupě bylo krásně příjemně.Elektrické bojlery pro ohřev vodyKaždý chalupář nebo chatař si rád zpříjemní ..

Nářadí, přístroje a nástroje

personSimona Chvátilováremove_red_eye40languagereceptarprimanapadu.cz

Na chatě nebo chalupě se neobějdeme bez pomocníků. V této části jsme vytipovali nářadí, naástroje a přístroje, bez kterých se neobejdete.Elektrický hoblíkJe to užitečný přístroj , který by měl patřit ke standardnímu vybavení každého chalupáře a chataře. Slouží ..

Nové možnosti využití PC

personSimona Chvátilováremove_red_eye43languagejaktoudelam.cz

Nový trend vybavení domácnosti, tzv. centrum domácí zábav, kdy jsou nahrazeny různé hifi věže, DVD přehrávače, apod nahrazeny jedním počítačem. Základní myšlenkou je ovládat všechny elektronické systémy z jednoho místa, tedy jedním ovladačem volit mezi prohlížením ..

Výroba jednoduché basy bez těla.

personSimona Chvátilováremove_red_eye61languagereceptarprimanapadu.cz

Našeho hosta, původním povoláním fotografa, od dětství přitahovala hudba. Protože, jak sám říká, všichni chtěli hrát na kytaru a na něj zbyla basa a špatné basové nástroje skoro nehrají, přivedlo ho to na myšlenku, vyrobit něco na způsob basy.A tak vznikl "silent bass" ..

Trávník v létě

personRadka Eliáškováremove_red_eye38languagereceptarprimanapadu.cz

Čím zavlažovat trávníky? Nejjednodušší systém, avšak velmi náročný na čas a kontrolu je systém přenosný - hadicemi od zdroje vody. Takto můžeme zalévat ručně pomocí trysky, nebo pomocí různých typů postřikovačů, které rozstřikují vodu kruhově nebo rovnoběžně. ..

o Stárnutí

personRedakceremove_red_eye16languagesvet-rostlin.cz

TIL znamená v internetovém slangu „Today I learned“, dnes jsem se dozvěděl. U nás jde vlastně o takovou sekci málo známých faktů. Téma Stárnutí je na zajímavosti hodně bohaté. Bohužel z důvodu vysokého věku, se konce článku nedožije více než 108 lidí. Nejstarším ..