Domov a bydlení keyboard_arrow_right Domov a bydlení keyboard_arrow_rightPředokenní rolety – efektivně a ..

Obrázek příspěvku: Předokenní rolety – efektivně a esteticky

Předokenní rolety – efektivně a esteticky

personaccess_time28.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye31 shlédnutí

Moderním způsobem, jak chránit sebe i interiér našeho bytu před slunečním zářením, jsou předokenní rolety. Pomáhají chránit nejen před nepříjemnými slunečními paprsky, ale také před hlukem okolního prostředí a před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Myslíte si, že jsou předokenní rolety zbytečný luxus? Pak vás možná překvapí, kolik tepla ušetří předokenní rolety vašemu domu. Věřte, že rodinný rozpočet takovou úsporu pozná. Každý z nás hledá způsob, jak snížit výdaje za energie a i když se jako nejefektivnější způsob jeví důkladné zateplení, neřeší to letní „přehřívání“ objektů. Pro tyto případy jsou venkovní rolety ideálním řešením. V létě spolehlivě ochladí (respektive zabrání přílišnému vyhřívání) a v zimě naopak poslouží jako další izolační prvek, který pomůže minimalizovat tepelné ztráty. Pokud budete v zimě rolety pravidelně zatahovat, výrazně tím pomůžete udržet naakumulované teplo a nebudete muset tolik topit.

Firma A-rol přichází s jedinečnou nabídkou předokenních rolet, které jsou vhodné pro všechny typy oken a to jak v rodinných domech, tak i v panelácích ve velkých městech. Nízké ceny, vysoká kvalita.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Kořenové rostlinné bio čističky odpadních vod

personRedakceremove_red_eye62bookmarkZahradní stavby a doplňky

Problematika čištění odpadních vod se dotýká zejména obyvatel obcí a právě často chalupářů a chatařů, které nejsou napojeny na centrální čistírnu odpadních vod tj. na síť kanalizační. Na trhu existuje celá řada domovních čistíren, o kterých jsme již hovořili. ..

Vychytávky pro váš interiér

personRedakceremove_red_eye33bookmarkDomov a bydlení

Jak si udělat vlastní pracovnu?Máte malý byt, a přesto si chcete udělat vlastní pracovnu? Tady je jednoduché řešení. Jak na to? Jednoduše nápad vychází z toho, že vedle sebe máte 2 skříně pro úložný prostor a mezi nimi dostatek místa tak, aby se vám tam vlezl pracovní ..

Kouzlo zimních zahrad

personRedakceremove_red_eye17bookmarkZahrada

Venkovních zahrad si můžete užívat jen několik měsíců v roce. Toužíte-li však po zahradě celý rok, tedy i v zimě, pořiďte si zahradu zimní.Na počátku byly oranžérieZimní zahrady se poprvé objevily okolo poloviny 17. století. Měly podobu zděných budov s velkými okny, ve ..

Kachlová kamna opět in

personRedakceremove_red_eye14bookmarkDomov a bydlení

Ta tam jsou časy, kdy klasická kachlová kamna byla součástí skoro každé vesnické chalupy. Kdo se chce vrátit v čase zpět a podobná kamna si pořídit, draze za ně zaplatí. Na druhou stranu se dřevo pomalu stává opět jedním z nejdostupnějších a nejlevnějších paliv, vzhledem ..

Zahradní krb

personRedakceremove_red_eye22bookmarkZahrada

Venkovní neboli také zahradní krb nám poslouží především v letních měsících, kdy nám zpříjemní posezení s rodinou nebo s přáteli na naší zahrádce. Zatímco vnitřní varianta je určena především k vytvoření příjemného tepla a k jedinečnému vizuálnímu efektu, ..

Rolety a zámky na kuchyňské lince

personSimona Chvátilováremove_red_eye70languagereceptarprimanapadu.cz

Vám předvedeme jak lze jednoduše a rychle namontovat zámky ke kuchyňské lince, které zabrání, aby ji otevřelo malé dítě, a jak namontovat rolety, které jsou novým trendem ve vybavení kuchyní (nejedná se o okenní rolety!). Pokud máme malé všetečné dítě, které v kuchyni ..

Ploty - betonový, dřevěný nebo živý?

personSimona Chvátilováremove_red_eye37languagereceptarprimanapadu.cz

Plánujete stavbu plotu? Ploty v sobě spojují jak estetický, tak účelový rozměr. Dříve, v dobách statků a hospodářských stavení plnily funkci jakéhosi opevnění. V dnešní době tuto úlohu ztrácejí a dostávají spíše symbolickou podobu. Plní funkci jakési psychologické ..

Rolety, žaluzie, markýzy

personSimona Chvátilováremove_red_eye36languagereceptarprimanapadu.cz

Horizontální žaluzie jsou zatím nejrozšířenějším stínidlem v našich domácnostech. Jsou využitelné u všech typů oken a jejich velkou výhodou je dlouhá životnost, snadná údržba a schopnost odrážet teplo a světlo. Pokud zvolíte žaluzie v souladu s vaším interiérem, stanou ..

Výstavba ze speciálních izolačních prefabrikátů

personSimona Chvátilováremove_red_eye41languagereceptarprimanapadu.cz

Představujeme speciální tepelné zdivo, které sestává z tvárnic (zdících bloků) s pozoruhodnou technologií. Jedná se o stavební prefabrikáty nové generace. Jsou vyrobeny z keramzitu a uvnitř mají „labyrint“ vyplněný polystyrénem. Právě díky uspořádání soustavy dutin, ..

Rychlení cibulovin koncem zimy

personSimona Chvátilováremove_red_eye62languagereceptarprimanapadu.cz

Od listopadu až do předjaří (březen) lze rychlit různé druhy venkovních cibulovin pro výzdobu interiéru. Narychlené rostliny se používají pro výzdobu reprezentačních prostor, při společenských událostech, stále častěji jsou ozdobou běžných domácností a milým dárkem. ..