Domov a bydlení keyboard_arrow_right Rekonstrukce keyboard_arrow_rightNejsou dveře jako dveře

Obrázek příspěvku: Nejsou dveře jako dveře

Nejsou dveře jako dveře

personaccess_time13.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye13 shlédnutí

Často se říká, že kování dělá dveře. Toto rčení naprosto platí, a proto by jste se neměli bát investovat do kvalitního kování, alespoň se třemi zavírajícími body, které vám zajistí bezpečnost a také těsnost vašich dveří.

Klika

V dnešní době je velký výběr klik, a proto máte na výběr mezi pestrou škálou barev a stylů. Základními materiály provedení klik jsou hliník, mosaz, nerez, případně kliky plastové. Pro zvláště „choulostivé“ dveře (jako například venkovní dveře) lze vyžádat speciální kliky s odolností proti rozlomení vložky.

Zámek

Zámek je nejpodstatnějším příslušenstvím z pohledu bezpečnosti, a proto se nebojte sáhnout hlouběji do peněženky a připlatit za zámek s ochranou proti odvrtání. Nejen, že vám tento zámek může zachránit váš majetek, ale v krizových případech i váš život.

Skla a výplně

Prosklené dveře vám mohou proslunit váš byt nebo naopak znepříjemnit noc, když se váš partner bude dlouho do noci dívat na televizi. Výběr skla a výplně do vašich dveří záleží pouze jen na vašem vkusu a úsudku. Hlavními faktory by pro vás měly být tepelně- izolační a hlukově- izolační vlastnosti. Například dvojsklo může zabránit únikům tepla a dostatečně izolovat od hluku okolního prostředí.

Vaše dveře,váš domov

Ať se již rozhodnete pro jakékoliv dveře, dbejte na to, aby se vám dveře líbily a splňovaly účel, pro který jste je koupili. Spektrum výběru je rozsáhlé, proto určitě najdete dveře, které splní vaše požadavky a stanou se ozdobou vašeho domu.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Dveře - vstupní a interiérové

personRedakceremove_red_eye15bookmarkStavba

Již dávno neplatí, že dveře nám do domu vybírá architekt, stále více lidí si chce zvolit tento nutný doplněk svého obydlí samo, ať už se jedná o dveře do interiéru nebo vstupní. Pokud se začneme o tuto problematiku zajímat podrobněji, zjistíme, že takový výběr není nic ..

6. Zajímavostí o dveřích

personRedakceremove_red_eye17bookmarkRekonstrukce

Zajímavosti o dveřích1. I když architektura budov v USA se nemůžou pyšnit stejnou historii jako památky v Evropě, určitě jednu zvláštnost u jednoho typu staveb nepřehlednete. Jsou to vstupní dveře do kostelů. Jakmile se přiblížíte ke kostelu, vaše oči přitáhne červená ..

Význam barev u vchodových dveří

personRedakceremove_red_eye21bookmarkDomov a bydlení

Věděli jste, že mnoho kultur spojuje poměrně složitě význam barev na vchodových dveřích? Různé symboliky i náboženství považují vstupní vchodové dveře za „ ústa „ naších domovů, vstupní bod, který přitahuje energii, štěstí, životní příležitostí. Je zajímavé ..

Modernizace

personRedakceremove_red_eye25bookmarkRekonstrukce

Chcete si zútulnit a jistým způsobem i zmodernizovat Váš byt, dům či letní sídlo? Nejste zrovna zastáncem otočných, neboli pantových dveří a chcete si do Vaší nemovitosti pořídit dveře shrnovací? Tak právě pro Vás je určen tento internetový obchod Shrnovacidvere.com. ..

Moderní trendy v zařizování bytů a rodinných domů - 1. část | Moderní interiér

personRedakceremove_red_eye25bookmarkDomov a bydlení

Trend č. 1 - plastMateriál 21. století, i tak se říká PVC. A z plastu dnes lze vytvořit opravdu všechno. Od skříní, židlí, stolů, lamp, dekorací, přes plastové dveře a plastová okna až ke stavebnímu materiálu. Výhodou plastu je, že je lehce tvarovatelný, odolný, pevný, dá ..

Cítíte se doma v bezpečí?

personRadka Eliáškováremove_red_eye37languagereceptarprimanapadu.cz

Zabezpečte svoje okna a dveře bezpečnostními foliemi. Nárůst kriminality v posledních desetiletích je alarmující. Nebudeme dnes rozebírat její příčiny, ani stav legislativy, která by nás před tímto fenoménem současnosti měla ochránit, ale zabývá se většinou právy ..

Rolety a zámky na kuchyňské lince

personSimona Chvátilováremove_red_eye64languagereceptarprimanapadu.cz

Vám předvedeme jak lze jednoduše a rychle namontovat zámky ke kuchyňské lince, které zabrání, aby ji otevřelo malé dítě, a jak namontovat rolety, které jsou novým trendem ve vybavení kuchyní (nejedná se o okenní rolety!). Pokud máme malé všetečné dítě, které v kuchyni ..

Sprchové kouty

personSimona Chvátilováremove_red_eye47languagereceptarprimanapadu.cz

Proud vody poskytuje uvolnění a navozuje ideální podmínky pro relaxaci. Právě proto se tento zázrak přírody snažíme přenést do svých domovů - dnešní moderní koupelna se jen s těží obejde bez sprchového koutu. Stal se běžným vybavením, sprchování je rychlejší a ..

Jak ochránit byt před dítětem, jak ochránit dítě před zraněním

personRadka Eliáškováremove_red_eye36languagejaktoudelam.cz

Mám dojem, že matka příroda úplně nedomyslela následky. Děti začnou chodit přibližně v jednom roce. Jejich pohyblivost je v naprostém nesouladu k rozumovým schopnostem. Popravdě divím se, že lidstvo ještě nevyhynulo. Děti jsou v zápalu objevování schopné zničit nejen ..

3 hry pro společnost dětí

personRadka Eliáškováremove_red_eye36languagejaktoudelam.cz

Malá skupinka dětí si obvykle vystačí sama se sebou. Dítě se stává součástí smečky se svými vlastními pravidly. Obvykle se snažím to těchto přírodních zákonů nijak nezasahovat, pokud nehrozí katastrofou.Občas ale potřebujete, aby děti byly pokud možno potichu. Nebo si ..