Zahrada keyboard_arrow_right Zahradní stroje a nářadí keyboard_arrow_rightNářadí, přístroje a nástroje pro práci ..

Obrázek příspěvku: Nářadí, přístroje a nástroje pro práci na zahradě

Nářadí, přístroje a nástroje pro práci na zahradě

personaccess_time16.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye33 shlédnutí

Na zahradě, či pozemku, je pořád, co opravovat nebo upravovat a k tomu potřebujeme kvalitní nástroj. A některé jsou doslova nutné pro pohodovou a klidnou práci. Tak si je představíme.

Drtiče zahradního odpadu
Chataři a chalupáři vyprodukují během celého roku mnoho zahradního odpadu. Zejména větví např. při prořezávání stromů. Když je ho více nastává jeho pálení. To ale dnes již jen tak nelze. Zákony se zpřísňují. Výborným řešením, které nám z odpadu vyrobí hmotu, kterou můžeme přidat na záhony,do kompostu nebo ji ztopit v kotli či kamnech je přístroj, který se nazývá drtič zahradního odpadu. Tyto přístroje mohou drtit prakticky vše, co je rostlinného původu. Použít je můžete na suché listí, jehličí, mech, ořezané větve, kůru, šišky a podobně.

Multifunkční kultivátory
Máme na chalupě kus pozemku a potřebujeme jej obdělávat nebo potřebujeme likvidovat přerostlý porost, provzdušňovat trávník, uklízet sněhovou nadílku, převážet a likvidovat zahradní odpad, zamést příjezdovou cestu, zkypřit půdu pro sadbu plodin a jejich sklizeň. To vše je jen část činností, které zvládneme se strojem tzv. multifunkčním kultivátorem. Ušetří Vám záda i mozoly. Kultivátor je víceúčelový stroj a vynikající pomocník chalupáře . Má výkonnou pohonnou jednotku s možností řady příslušenství .

Ponorná čerpadla
Ponorná čerpadla jsou výkonné sací pumpy na vodu ze sudů, studen a cisteren, bazénu apod.. Vyznačují se velice tichým chodem, dlouhodobou životností a spolehlivostí především pro použité kvalitní materiály.

Ruční zahradní nářadí
Žádný chalupář,chatař a již vůbec ne zahrádkář se neobejde bez kvalitního ručního zahradního nářadí ať se již jedná o různé hrábě, vidle, rýče, lopaty, pilky, provzdušňovače trávníků, odstraňovače plevele a další. Pro ilustraci jsme vám připravili malou obrázkovou kolekci aby jste při svém nákupu na nic nezapomněli. Dnes není problém nakoupit přesně takové nářadí, které zrovna potřebujeme a to si ještě můžeme vybírat různé tvary, velikosti a výrobce.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Údržba,očista a uložení nářadí a přístrojů na zimu

personRedakceremove_red_eye40bookmarkZahradní stroje a nářadí

Každý správný chalupář a chatař se o své nářadí a přístroje, často používá při své práci, také řádně stará aby mu vydržely co nejdelší dobu. Proto je důležité se jim věnovat zejména na podzim,kdy většinou již končí řada prací a chalupa a chata se zpravidla ..

Více než jen dobrý design

personRedakceremove_red_eye26bookmarkKuchyně

Odsávače par jsou mezi přístroji pro domácnost často podceňovanými výrobky. Technicky jsou zdánlivě jednoduché a v popředí stojí žádaný design. Pohled na zpracování, kvalitu a funkčnost se však vyplatí, rozdíly jsou totiž velké. Odlišit hromadně vyráběné zboží od ..

Cit pro nový vzhled kuchyně

personMarián Krouželremove_red_eye29bookmarkKuchyně

Kuchyně otevřené do prostoru jsou aktuálním trendem a srůstání kuchyňského, jídelního a obytného prostoru se bude v následujících letech dále prosazovat. To je výsledkem studie, kterou Miele připravilo společně s architektonickou kanceláří Graft. Zrušení prostorového ..

Kutilství a dílna

personRadka Eliáškováremove_red_eye31bookmarkDomov a bydlení

Každý domácí kutil i profesionální řemeslník ocení kvalitní nářadí a vybavení. Přece jen se blíží léto, což znamená přípravu zahrady, nemluvě o tom, že člověk nikdy neví, kdy se doma stane nějaká drobná havárie a bude třeba něco opravit, nebo třeba nainstalovat. V ..

Ruční zahradní nářadí

personRedakceremove_red_eye34bookmarkZahradní stroje a nářadí

Žádný chalupář,chatař a již vůbec ne zahrádkář se neobejde bez kvalitního ručního zahradního nářadí ať se již jedná o různé hrábě, vidle, rýče, lopaty, pilky, provzdušňovače trávníků, odstraňovače plevele a další. Pro ilustraci jsme vám připravili malou ..

Na co si dát pozor při výběru AKU nářadí?

personRadka Eliáškováremove_red_eye47languagereceptarprimanapadu.cz

AKU nářadí, tedy nářadí, které je namísto elektrické sítě napájeno bezdrátovým akumulátorem, dnes na trhu již nestojí opodál, ale stává se svébytným segmentem, který zcela oprávněně dokáže konkurovat i běžnému elektronářadí. Spousta lidí si ale při výběru ..

5 nástrojů, které by měl mít každý kutil doma

personRadka Eliáškováremove_red_eye62languagereceptarprimanapadu.cz

Není nad pocit z dobře odvedené práce a projektu, který si člověk zrealizuje vlastníma rukama. Známe to i my. A protože nikoho nebaví zatloukat hřebíky nebo brousit ručně, vybrali jsme to nářadí, které vám práci především usnadní. Připravili jsme proto pro vás seznam těch ..

Přímočará pila poskytuje přesný řez. Není ale univerzální.

personRadka Eliáškováremove_red_eye54languagereceptarprimanapadu.cz

Přímočaré pily jsou stálicí ve všech truhlářských, tesařských a dalších dílnách. Díky vhodným plátkům s nimi můžete řezat dřevo, plasty i tenký plech. Svoje využití tak mají napříč všemi spektry práce. Přímočará pila se v dílně zkrátka neztratí ani v ..

Nářadí, přístroje a nástroje

personSimona Chvátilováremove_red_eye41languagereceptarprimanapadu.cz

Na chatě nebo chalupě se neobějdeme bez pomocníků. V této části jsme vytipovali nářadí, naástroje a přístroje, bez kterých se neobejdete.Elektrický hoblíkJe to užitečný přístroj , který by měl patřit ke standardnímu vybavení každého chalupáře a chataře. Slouží ..

Plastový nábytek

personSimona Chvátilováremove_red_eye43languagereceptarprimanapadu.cz

Plast je bezpochyby fenoménem posledních let. Je všudypřítomný a pronikl už do všech oblastí výroby. Není proto divu, že se nevyhnul ani zahradě a zahradnímu nábytku jako takovému. Plastový zahradní nábytek má mnohé výhody, a proto řady jeho spokojených uživatelů na celém ..