Zahrada keyboard_arrow_right Zahradní stroje a nářadí keyboard_arrow_rightMultifunkční kultivátory

Obrázek příspěvku: Multifunkční kultivátory

Multifunkční kultivátory

personaccess_time16.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye42 shlédnutí

Máme na chalupě kus pozemku a potřebujeme jej obdělávat nebo potřebujeme likvidovat přerostlý porost, provzdušňovat trávník, uklízet sněhovou nadílku, převážet a likvidovat zahradní odpad, zamést příjezdovou cestu, zkypřit půdu pro sadbu plodin a jejich sklizeň.

To vše je jen část činností, které zvládneme se strojem tzv. multifunkčním kultivátorem. Ušetří Vám záda i mozoly. Kultivátor je víceúčelový stroj a vynikající pomocník chalupáře . Má výkonnou pohonnou jednotku s možností řady příslušenství .

Dokáže tak nahradit několik jednoúčelových strojů a ušetřit tak svému majiteli mnoho finančních prostředků i potřebné skladovací místo a především čas. Multifunkční kultivátory jsou proto dlouhodobě vyhledávány zejména majiteli rodinných domků, chataři, chalupáři, majiteli vinohradů či sadů a v neposlední řadě stále častěji i mnoha firmami na údržbu zeleně. Jeho největší výhodou je, že má jeden podvozek pro veškeré přídavné příslušenství,které lze přidat jednoduchým způsobem.
Ušetříte námahu, čas i peníze za koupi dalšího stroje či podvozku. Můžete jej snadno rozšířit až o další 3 rychlosti např.přídavnou převodovkou. Prodává se na motorový pohon nebo elektrický pohon. Specializovaní prodejci a markety pro kutili nabízejí řadu typů dle síly, velikosti a způsobu provedení. Také můžete zakoupit řadu příslušenství. Odborní prodavači Vám jistě dobře při výběru poradí.

Kultivátor je tak velice dobrým typem pro výkon řady prací,které na chalupě resp. jejím okolí potřebujete udělat. Zkuste se zamyslet nad jeho pořízením.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Nářadí, přístroje a nástroje pro práci na zahradě

personRedakceremove_red_eye33bookmarkZahradní stroje a nářadí

Na zahradě, či pozemku, je pořád, co opravovat nebo upravovat a k tomu potřebujeme kvalitní nástroj. A některé jsou doslova nutné pro pohodovou a klidnou práci. Tak si je představíme. Drtiče zahradního odpaduChataři a chalupáři vyprodukují během celého roku mnoho zahradního ..

Mobilní topidla bez montáže - přímotopy a zářiče

personRedakceremove_red_eye33bookmarkSpotřebiče

Pokud krátce po příjezdu na svou chalupu či chatu než se nám podaří uvést do plnohodnotného provozu naše pevně instalované topné systémy chceme mít rychle pocit tepla máme možnost tuto situaci elegantně vyřešit tím, že si pořídíme efektivní a nenákladný zdroj pro ..

Multifunkční pomocníci

personSimona Chvátilováremove_red_eye41languagereceptarprimanapadu.cz

Multifunkční pomocníci, zahradní traktory rozhodně nemusí být pouze jakousi zvětšenou variací sekačky. Mnozí lidé si je kupují nejenom kvůli sekání své zahrady, ale i pro jejichmultifunkční využití. Opravdu kvalitní zahradní traktory jsou schopny obhospodařovat okolí ..

Multifunkční roličky od toaletního papíru

personRadka Eliáškováremove_red_eye53languagejaktoudelam.cz

Kdybyste je sbírali, zjistíte, že během krátké doby spotřebujete docela hodně rolí toaletního papíru. Úplně na konci každého zůstane kartónová trubička, na kterou se papír navíjí.Nevím proč, jednu dobu jsem je skladovala. Měla jsem jich asi padesát. Matně jsem si ..