Domov a bydlení keyboard_arrow_right Domov a bydlení keyboard_arrow_rightKutilství a dílna

Obrázek příspěvku: Kutilství a dílna

Kutilství a dílna

personaccess_time17.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye31 shlédnutí

Každý domácí kutil i profesionální řemeslník ocení kvalitní nářadí a vybavení. Přece jen se blíží léto, což znamená přípravu zahrady, nemluvě o tom, že člověk nikdy neví, kdy se doma stane nějaká drobná havárie a bude třeba něco opravit, nebo třeba nainstalovat. V takovém případě nejrůznější ruční nářadí : kleště, nůžky, šroubováky a spoustu jiných věcí. Díky němu budete moci napravit vše, co se doma pokazí. Řemeslníky oblíbená je třeba značka Knipex, jež nabízí kleště štípací, kabelové či armovací, zajímavým je rovněž klešťový klíč od této značky, díky němuž budete moci vyhodit celou sadu stranových klíčů.

Potřebujete – li tedy nové kleště , můžete si být jisti, že Knipex je tou správnou volbou. V nabídce jsou elektrikářské, izolované kleště, kombinované, vázací, lisovací i třeba kleště na pojistné koužky. Nicméně nejen kleště tvoří dobrou dílničku, pro práci kutilovu jsou důležité i nejrůznější kotouče.

 

 

Dobře posloužit vám mohou brusné kotouče , díky nimž budete moci zbrousit sváry, hroty či odlitky. Stejný užitek mohou přinést i řezné kotouče, se kterými můžete řezat ocelové či nerezové plechy a roury. Mimo to jsou tu také lamelové kotouče, u kterých oceníte jejich vysokou životnost a malou hlučnost.

Kotouči a kleštěmi to ale nekončí, svět nářadí nabízí „hračky“ pro truhláře, zahrádkáře, domácí kutily a v nabídce jsou rovněž instalatérské potřeby. V případě havárky v koupelně, ucpaného odpadu nebo i instalace nového umyvadla oceníte hasáky, maticové či klešťové klíče a Sika kleště.

Zajímavé jsou třeba Sika kleště Cobra, jež mají zuby jen na jedné straně a které oceníte při práci na špatně přístupných místech. Spoustu kutilských a řemeslnických potřeb a nářadí nabízí internetový obchod cbn.cz, na kterém najdete vše, od šroubováků a kleští, přes kotouče, hroty a náhradní díly, až třeba po brašny na nářadí.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Samozatmívací kukly – jak vybrat, čemu se vyhnout, na co si dát pozor?

personRadka Eliáškováremove_red_eye40languagereceptarprimanapadu.cz

Samozatmívací kukly dnes patří mezi svářeči k nepsaným standardům. Každý, kdo si zkusil na vlastní kůži sváření se samozatmívací kuklou musí sám usoudit, že samozatmívací kukly jsou pohodlnější a praktičtější. Pojďme si tedy shrnout, proč byste měli i vy ..

5 nástrojů, které by měl mít každý kutil doma

personRadka Eliáškováremove_red_eye63languagereceptarprimanapadu.cz

Není nad pocit z dobře odvedené práce a projektu, který si člověk zrealizuje vlastníma rukama. Známe to i my. A protože nikoho nebaví zatloukat hřebíky nebo brousit ručně, vybrali jsme to nářadí, které vám práci především usnadní. Připravili jsme proto pro vás seznam těch ..

Kovářská dílna – výroba vánočního zvonečku

personSimona Chvátilováremove_red_eye35languagereceptarprimanapadu.cz

Popis výrobyVánoční zvoneček se vyrábí z kovové trubky. Velikost zvonečku je závislá na průměru trubky. Trubka musí být bezešvá, aby zvoneček při výrobě nepraskl a aby hezky zvonil. Trubka se osadí, probouchá se nepatrný otvor na zavěšení srdce zvonečku.Pak se vyková ..