Zahrada keyboard_arrow_right Zahrada keyboard_arrow_rightČistota vysokým tlakem – vysokotalké ..

Obrázek příspěvku: Čistota vysokým tlakem – vysokotalké čističe

Čistota vysokým tlakem – vysokotalké čističe

personaccess_time23.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye34 shlédnutí

Proč vůbec čistit vysokým tlakem?

Každý majitel domu a zahrady, který už někdy stříkal silně znečištěné chodníkové dlaždice, zná omezený a velmi slabý čisticí výkon zahradní hadice.

Naproti tomu vysokotlaký čistič má ve srovnání se zahradní hadicí podstatně vyšší čisticí sílu. Je jedno, zda se jedná o auta, zahradní chodníčky zarostlé mechem, terasy, žaluzie, špinavé nádoby a odpadky, čluny… Všechno se rychlé a hravě vyčistí.

Jak vlastně funguje vysokotlaký čistič?

Voda z vodovodního potrubí (zpravidla s tlakem 4 bar) je vedena zahradní hadicí k vysokotlakému čističi. Tam vytváří vysokotlaké čerpadlo tlak vody až 150 bar. Voda vytéká malou vysokotlakou tryskou jako ostrý kompaktní paprsek s vysokým čisticím účinkem.

Při práci s vysokotlakým čističem ušetříte nejen svůj čas ale také vodu a peníze. Zahradní hadice s tlakem 4 bar spotřebuje za hodinu asi 3500 litrů vody, vysokotlaký čistič s tlakem 100 bar pouze asi 400 litrů za hodinu.

Také čisticí prostředky při vysokotlakém čištění se používají velmi úsporně. Má-li být odstraněna tvrdošíjná špína, doporučuje se nějakou dobu nechat čisticí prostředek nějakou dobu působit, než se smyje vysokotlakým paprskem.

Co lze čistit vysokotlakým čističem?

Vysokotlaké čističe jsou mnohostrannými pomocníky okolo domu a se zvláštním příslušenstvím se čističe stávají skutečnými multitalenty: mytí automobilů, čištění chodníkových dlaždic a zahradního nábytků, otryskávání za mokra, čištění trubek a kanalizace, čištění teras a žaluzií, vymývání nádob na odpadky a sudů nebo vyčerpání rybníčku a mnoho dalších možnosti použití.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Údržba,očista a uložení nářadí a přístrojů na zimu

personRedakceremove_red_eye39bookmarkZahradní stroje a nářadí

Každý správný chalupář a chatař se o své nářadí a přístroje, často používá při své práci, také řádně stará aby mu vydržely co nejdelší dobu. Proto je důležité se jim věnovat zejména na podzim,kdy většinou již končí řada prací a chalupa a chata se zpravidla ..

Tlaková myčka WAP

personRedakceremove_red_eye38bookmarkZahradní stroje a nářadí

Čas od času potřebuje snad každý chatař nebo chalupář zbavit nečistot a nánosů např.stěny objektu, svoji terasu nebo umýt auto apod. Na tyto účely se výborně hodí přístroj, který se tlaková myčka. Mobilní tlakové myčky jsou dnes prakticky běžnou výbavou mnoha ..

Rozštípněte to! - Až 100 polen za hodinu

personRedakceremove_red_eye36bookmarkZahradní stroje a nářadí

Štípač dřeva ocení všichni, kteří vytápějí dům kotlem na dřevo nebo si rádi zatopí v krbu. Už není nutné trávit hodiny se sekerkou v ruce! Štípače Woodster s klínem z kované oceli si poradí i se 100 poleny za hodinu a neunaví se. Navíc pracují tiše a na rozdíl od ..

Pracovní postup pokládky obkladů a dlažeb

personRedakceremove_red_eye29bookmarkStavba

Přípravná fáze je období, kdy stanovíme popis provedení budoucí obložené plochy.V případě, že klademe keramický obklad, nebo dlažbu na jednoduchou plochu, určíme způ­sob úpravy podkladu, umístění lišt, listel a druh obkladu s užitím lepidlem.Pokud se chystáme k pokládce ..

Moderní trendy v zařizování bytů a rodinných domů - 2. část | Moderní interiér

personRedakceremove_red_eye27bookmarkDomov a bydlení

Trend č. 7 - čistota a liniePotrpíte si na dokonalém pořádku a chcete mít svůj byt či kancelář dovedený k dokonalosti? Vsaďte na čisté linie a klasické barvy. Vyberte si nábytek v rovných liniích, stačí jen několik kousků, a jděte do bílé, červené a černé barvy. Stěny ..

Vysokotlaké čističe

personSimona Chvátilováremove_red_eye26languagereceptarprimanapadu.cz

Vysokotlaké čističe dbají na maximální čistící výkon. Součástí vysokotlakého čističe je vysoce kvalitní kovové čerpadlo. Nabízejí praktičnost a pohodlnou manipulaci, kterou zajišťuje využití lehkého motoru. Lehká konstrukce vysokotlakého čističe Vám usnadní přenos ..

Kdy se šetření nevyplácí

personRadka Eliáškováremove_red_eye62languagejaktoudelam.cz

Minulý týden jsem si koupila krásné, barevné, plastové nazouváky u stánku v podchodu. Stály asi desetinu originálních. Radost z výhodné koupě mi vydržela přesně do chvíle, kdy se mi urval pásek přes patu. Měla jsem je obuté asi potřetí. Jasně, můžu je nosit i bez pásku, ..

Toalety - co o nich ještě nevíte

personSimona Chvátilováremove_red_eye28languagereceptarprimanapadu.cz

Bereme je jako samozřejmost, ale i ony mají svou historii, a dokonce svůj svátek! Jsou nejenom místem úlevy, ale často i pracovnou, čtenářským koutkem... Zaslouží si, abychom o nich věděli víc.SplachováníPoprvé s touto revoluční myšlenkou přišel roku 1595 básník John ..

Samozatmívací kukly – jak vybrat, čemu se vyhnout, na co si dát pozor?

personRadka Eliáškováremove_red_eye39languagereceptarprimanapadu.cz

Samozatmívací kukly dnes patří mezi svářeči k nepsaným standardům. Každý, kdo si zkusil na vlastní kůži sváření se samozatmívací kuklou musí sám usoudit, že samozatmívací kukly jsou pohodlnější a praktičtější. Pojďme si tedy shrnout, proč byste měli i vy ..

DŘEZ – CENTRUM KUCHYŇSKÉHO DĚNÍ

personSimona Chvátilováremove_red_eye33languagereceptarprimanapadu.cz

Statistika dokazuje, že šedesát procent kuchyňských prací se odehrává u dřezu, a to i přesto, že většina kuchyní je dnes vybavena myčkou nádobí. Dřez totiž využíváme k mnoha dalším činnostem, například při očišťování zeleniny, masa, při slívání vroucí vody, ..