Domov a bydlení keyboard_arrow_right Spotřebiče keyboard_arrow_rightChladničky FreshFrostFree jsou nejlepší ..

Obrázek příspěvku: Chladničky FreshFrostFree jsou nejlepší volbou pro zachování přirozené čerstvosti potravin

Chladničky FreshFrostFree jsou nejlepší volbou pro zachování přirozené čerstvosti potravin

personaccess_time02.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye23 shlédnutí

Čerstvá strava je základním prvkem každého zdravého životního stylu. Nová řada společnosti Electrolux FreshFrostFree chrání čerstvost a chuť vašich oblíbených pokrmů. Tím, že jídlo uchováte déle čerstvé, omezíte množství odpadů a přispějete k ochraně životního prostředí.

Čerstvé jídlo výborně chutná a má vynikající výživnou hodnotu. Současné trendy péče o zdraví, založené na přísunu čerstvých a syrových potravin, jsou stále oblíbenější. Podle nedávného průzkumu zvyšuje svou spotřebu čerstvého ovoce a zeleniny stále více lidí. Tyto potraviny se však obtížně udrží čerstvé po delší dobu. Běžně se setkáváme s problémem, že musíme vyhodit nespotřebované jídlo, které se zkazilo.

„Čerstvé ovoce a zelenina jsou plné vitaminů, minerálů a vlákniny. Čerstvé jídlo je důležitou součástí našeho jídelníčku,“ říká Stanislav Vyjdák, produktový manažer volně stojících spotřebičů společnosti Electrolux a dodává: „a je škoda, když musíme potraviny vyhazovat, protože se zkazily. Stojí nás to peníze a je to špatné pro životní prostředí.“

Podle statistik Eurostatu vyprodukuje průměrný Evropan 552 kg odpadů ročně. Část těchto odpadů pochází z toho, že zákazníci nakoupí jídlo, které se zkazí dřív, než ho stačí spotřebovat. Nová linie chladniček Electrolux FreshFrostFree, vybavených nejen FrostFree mrazničkou, ale i technicky pokročilým systémem TwinTechTMFrostFree, pomáhá udržet zeleninu a ovoce v chladničce déle čerstvé. To nejen šetří peníze jednotlivým zákazníkům, ale také snižuje množství odpadu, které domácnost vyprodukuje.

Chladničky plné užitečných funkcí

Řada chladniček FreshFrostFree™ také zahrnuje nové modely vybavené funkcí FreeStore™. Jedná se o dynamický cirkulační systém, který v chladničce rovnoměrně distribuuje teplotu a vlhkost. Zákazníci si už díky němu nemusí dělat starosti s tím, do kterého místa chladničky potraviny umístí. Prostor, který mají k dispozici, mohou využít mnohem účelněji. Navíc je díky FreeStore dosaženo nižší teploty a jsou minimalizovány rozdíly teplot v různých oddílech chladničky, čímž se zpomalují biologické procesy. Výsledkem je, že potraviny se déle uchovají čerstvé a také si udrží své zdraví prospěšné vlastnosti.

Obvyklým problémem běžných chladniček je, že v nich vznikají a ulpívají různé pachy. Vzduchový filtr TasteGuard, který je dle testů nejúčinnějším filtrem na trhu, pachy, které by mohly změnit chuť a vůni jídla, účinně omezuje. Čerstvým potravinám tak umožňuje delší uchování jejich výživné hodnoty.

V chladničce jsou také zásuvky vyhrazené na maso a ryby s funkcí NaturaFresh™, která pomáhá zachovat jejich přirozenou čerstvost až třikrát déle při teplotě 0 °C, než je tomu u standardních chladniček. Chladničky FreshFrostFree™ navíc dosahují energetické třídy A+, která představuje výraznější šetření životního prostředí.

Příkladem je energeticky nejúspornější chladnička Electrolux ENB38739X s energetickou třídou A++. Další neocenitelnou funkcí je systém Multiflow, kdy do modelu chladničky s touto funkcí můžete bez obav umístit jakýkoliv předmět na vámi zvolenou polici. Chladný vzduch pomalu proudí každým patrem chladničky a každou polici ochlazuje na stejnou, optimální teplotu. Chladnička si tak uchová ideální prostředí pro ochranu pokrmů před tvorbou bakterií, jelikož na zadní stěně nekondenzuje voda a stěna zůstává suchá.

Díky zásuvkám SpacePlus™ máte větší a flexibilnější prostor k ukládání. LCD ovládací panel na úrovni očí zase zajišťuje snadné a intuitivní nastavování a tím maximální účinnosti a optimální regulaci teploty.

Dalším novinkou je chladnička Electrolux ENB44691X v energetické třídě A+. Hlavní předností chladničky se šířkou 70 cm je velký využitelný objem až 305 l, u mrazničky je to potom 102 l. Další výhodou je LCD displej na nerezových dveřích chladničky a systém Multiflow.

Model chladničky ENB43499W se může stejně tak jako předchozí model pyšnit šířkou 70 cm a velkým využitelným objemem až 305 l, u mrazničky 102 l s tím rozdílem, že je v bílém provedení.

Přehled dalších funkcí chladniček Electrolux s FreshFrostFree

Funkce QuickChill™: Chlaďte své nápoje o 40 % rychleji než ve standardní chladničce. Studené nápoje vždy po ruce, připravené i v nepředvídaných situacích.

EnergySaver: Energetická třída A+ s možnostmi snižování spotřeby energie. Funkce ECO&HOLIDAY zaručují optimální výkon s nejnižší možnou spotřebou během každodenního používání i prodloužených období nepoužívání.

TwinTech™: Chladnička a mraznička jsou na sobě zcela nezávislé, protože mají dva oddělené systémy výparníků a cirkulace vzduchu.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Udělejte si krásnější terasu

personRedakceremove_red_eye30bookmarkZahradní stavby a doplňky

Na chalupě stále něco vylepšujeme a aplikujeme nápady,které jsme někde viděli abychm si svůj objekt udělali hezčí. Máme např. postavenou terasu a chceme ji lépe propojit se zahradou a přízemím chalupy? Chceme tak přirozené a obvyklé rozšíření obytného prostoru, který ..

Šedá zóna modernity

personRedakceremove_red_eye32bookmarkArchitektura

Hlavní cíl této série příspěvků - ozřejmit úlohu inteligence a teoretického myšlení při vzniku projektu - lze nejlépe demonstrovat na díle jednotlivých autorů. Jedním z nejzajímavějších současných příkladů je dílo Stevena Holla. V architektonické tvorbě, která si ..

Solitérní zahradní nádoby

personRedakceremove_red_eye49bookmarkOkrasné zahrady

Výzdoba naší zahrady, míst před vchodem do domu, prostoru u bazénu nebo dlažba u pergoly apod. dotváří charakter celého objektu či jeho prostranství. Každý chalupář to ví a proto se snaží takové prostory nějak oživit a zvelebit. Trendem dnešní doby je návrat k přirozené ..

grilování aneb Hostina pod širým nebem

personRedakceremove_red_eye35bookmarkGrilování

Těšíme se na to celou dlouhou zimua konečně je to tu – slunná odpoledne, a konečně je to tu – slunná odpoledne,vlahé večery v zahradě a k tomu grilo- vlahé večery v zahradě a k tomu grilování!Ten báječný rituál, kdy se rodina či vání! Ten báječný rituál, kdy se rodina ..

Kvalitní parapety pro zkrášlení interiéru bytu

personRedakceremove_red_eye19bookmarkPanelák

Představte si, že jdete k přátelům nebo na prohlídku nějaké nemovitosti. Která věc jako jedna z obvyklých upoutá vaší pozornost?Jsou to okna, ze kterých budete zjišťovat výhled. Okenní parapety jsou proto velmi důležitým prvkem v interiéru vašeho domu či bytu, protože ..

JAK V BYTĚ USKLADNIT VÍNO

personSimona Chvátilováremove_red_eye36languagereceptarprimanapadu.cz

Zdá se být zcela přirozené hledat způsoby uložení bot, klobouku nebo deštníku a přitom málokdo si uvědomuje, že také víno si zaslouží správné uskladnění. Občas ho pijeme a kupujeme, jenže vložit víno do chladničky nebývá tím nejšetrnějším způsobem, který uchová ..

Večer vaření, týden jezení

personRadka Eliáškováremove_red_eye40languagejaktoudelam.cz

Vždycky mi to vrtalo hlavou. V západní Evropě firmy nerozdávají stravenky. Hlavním jídlem celého dne bývá večeře. Představte si, že přijdete z práce a vaříte hlavní jídlo, nejlépe o dvou chodech. Už jen z té představy se mi dělá mdlo. Jistě, nemalá část žen to řeší ..

Jak snížit výdaje za jídlo: Jídelníček

personRadka Eliáškováremove_red_eye52languagejaktoudelam.cz

V tomto seriálu hledám, jak ušetřit na jídle 20 až 30% měsíčně bez toho, abych měnila skladbu svého jídleníčku (nebo až na posledním místě). Pomocí tipů a triků se snažím vyhnout situaci, kdy před výplatou jíme chleba s nejlevnějším margarínem a vracíme zálohované ..

Ošetření velmi starého stromu

personSimona Chvátilováremove_red_eye57languagereceptarprimanapadu.cz

Na příkladu starého habru ukážeme ošetření letitého stromu, které má zlepšit jeho zdravotní stav a prodloužit životnost. Současně použité metody nebrání přirozené vlastní regeneraci stromu. Habr v Pacově patří mezi několik málo letitých stromů u nás, který nemá ..

Jak nastavit BIOS

personRedakceremove_red_eye85languagenavodynapc.cz

BIOS Asusu rozhodně nepatří mezi vzhledově standartní BIOSyNěkteré položky skrývají podmenu s mnoha funkcemi, některé je nemají. Ty jednoduché (většinou ze spodní poloviny seznamu) si probereme hned, ty složitější si necháme na konec.Power Management Setup - zde se nastavuje ..